Vali: ''Bilgi vermeye devam edeceğim"

Silivri açıklarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Marmara Denizi’nde meydana gelen deprem, Silivri’ye komşu Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ile Çorlu ilçelerinde de hissedildi.

İstanbul’da deprem meydana geldi. Silivri ilçesinde yaşanan depremin büyüklüğü ilk önce 4,7 olarak açıklandı. Daha sonra depremin şiddeti 4,8 olarak düzeltildi. 

Yedi kilometre derinliğindeki deprem başta İstanbul olmak üzere Silivri’ye komşu Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ile Çorlu ilçelerinde de hissedildi. 

İstanbul’daki depremin 16.37’de meydana geldiği bildirildi. Silivri’deki depremden önce Marmara Bölgesi’nde büyüklüğü 0.8 ile 3.1 arasında değişen 50 deprem meydana geldi.

SİLİVRİ DAHA ÖNCE DE SALLANMIŞTI

İstanbul’un Silivri ilçesi açıklarında 26 Eylül 2019 tarihinde deprem meydana gelmişti. Depremin büyüklüğü 5,8 olarak açıklanmıştı. Yaklaşık 7 kilometre derinliğinde yaşanan deprem nedeniyle 8 kişi hafif şekilde yaralanmıştı.  

https://www.cafemedyam.com/2019/12/10/deprem-ve-tsunami-uyarisi/

EKREM İMAMOĞLU’NDAN AÇIKLAMA 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu:

“Marmara Denizi Silivri Açıklarında 16 km derinlikte, 4.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası AKOM koordinasyonunda tüm ekiplerimiz görev başında, şu ana kadar ekiplerimize iletilen olumsuz bir durum söz konusu değil. İstanbul’umuza geçmiş olsun”

https://www.cafemedyam.com/2019/12/23/buyuk-depremi-canli-yayinda-acikladi/

VALİ AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya:

“Marmara Denizinde başta istanbul olmak üzere çevre illerde hissedilen Kandilli Rasathanesi verilerine göre 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Bilgi vermeye devam edeceğim”

DEPREM PANİĞİ KAMERADA – VİDEO

https://www.cafemedyam.com/2020/01/11/kucuk-depremler-buyuk-depremlerin-enerjisini-azaltmiyor/

İLGİLİ HABER

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: