‘Huzur Partisi’ söylentisi, AKP’ye yetti…

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından yeni bir parti …

Yeni Akit yazarı yandaş Şevki Yılmaz’ın Köşe yazısı…

1-) ”Tabanımız başta Abdullah Gül, Ahmed Davudoğlu, Ali Babacan, Melih Gökçek, Kadir Topbaş ve diğer gönlü kırık kardeşlerimizi Erdoğan Kaptanla el ele yola devamını ısrarla istemektedir.”

2-) ”Bu gidişat hayra alamet değildir! Yeni Partilerle ayrılıklar hayra alamet değildir! Siyonizm’in ’Böl, Parçala ve Yut’ tuzağına hizmet etmek hayra alamet değildir!”

3-) ”Birleşeceğimize hâlâ bölünüyoruz! Dertleşeceğimize hâlâ didişiyoruz! Kucaklaşacağımıza hâlâ kavgalaşıyoruz! Yardımlaşacağımıza hâlâ birbirimizi yiyoruz! Arabulucu olacağımıza hâlâ arabozucu oluyoruz!”

4-) ”Tabanımız, bu kardeşlerimizle beraber yeni bir balkon konuşmalarını acilen beklemektedir! Tabanımız, trene ilk binen hasbi kardeşlerimizin trenden inmelerine mani olunarak ileri ki duraklarda binenlerle beraber yola devam edilmesini arzulamaktadır! Ülkemizin ve Milletimizin beka tehlikesini bertaraf etmenin birlikten, dirlikten, hasbilikten ve gayretten başka hiçbir yolu yoktur!”

5-) ”Bir Hareketin içinde Lider seviyesinde şahsiyetlerin çokluğu Ümmet için rahmettir! Yani Liderin yokluğuyla dava yok olmaz! Yeni Lider ve kadrosuyla yola devam eder! Şeytani hareketlerdeyse Lider ebterdir. Yani kısırdır! Güdüktür!”

6-) ”Beraber yürüyüp, beraber ıslandığımız ve acı tatlı hatıraları beraber yaşadığımız Erdoğan Kaptanımıza yakışan, Liderlik makamının gereği, ilk dava arkadaşlarını acilen çağırıp dertleşmesi ve kucaklamasıdır! Arabozucular yerine arabulucu arkadaşlarını birliğin tesisi için görevlendirmesidir! Çünkü birlikte rahmet ve kuvvet vardır! Aksi halde ayrılıkta azab vardır! Çöküş vardır! Tarih ayrılığa düşen, birleşemeyen iktidarların hatta Devletlerin yıkılışına en büyük şahittir!”

”Aksi halde 17 Yıllık AKP İktidarının sonunun başlangıcı olmasından korkuyoruz!”

İLGİLİ YAZILAR

DAHA FAZLASI

+ There are no comments

Add yours

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.