GÜNDEM

‘KÜREK İLE AĞZININ ORTASINA VURMUŞTUM’

“Gençler insan görünmeye değil insan kalmaya çalışan biri olarak pazar tavsiyem siz siz olun böyle ‘insanlardan’ olmayın ki insan kalabilesiniz Son olarak itiraf edeyim sevimli bir ‘insan’.”

‘NEDEN HALA GÖREVDE?’

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, canlı yayında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında bağırarak konuştu ve ‘Neden hala görevde’ dedi.

Kaftancıoğlu, Bayrakçı’nın geçmişte kendisiyle çalışmak istediğini açıkladı

“GENEL MERKEZ’DEN İŞ KOPARABİLMEK İÇİN AHLAKSIZ BİR SÜREÇ TARİF EDİP BARİ BUNA YARDIMCI OLUN DİYEBİLECEK KADAR ‘İNSAN ’ BİRİ. KÜREKLE AĞZININ ORTASINA VURMUŞTUM.”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, canlı yayında bağıra bağıra kendisini eleştiren ve “Neden hala görevde” ifadesini kullanan Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı’ya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu:

“Bayrakçı, geçmişte benimle çalışmak istedi..

Bir pazar eğlencesi…

Gençler; Resimdeki ‘insan’ (sakın ola ki hayvanlara hakaret edilmesin) randevu alarak hiç ‘beğenmediği’ kişiye övgüler düzerek -aynı ben’e:))- profesyonel çalışmak istemiş, güvendiğim bir başkasıyla çalıştığımı ifade edince de, tanımadığından olsa gerek Genel Merkezden iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri..

Kürekle ağzının ortasına vurmuştum tahmin edebileceğiniz üzere. Gençler insan görünmeye değil insan kalmaya çalışan biri olarak pazar tavsiyem siz siz olun böyle ‘insanlardan’ olmayın ki insan kalabilesiniz Son olarak itiraf edeyim sevimli bir ‘insan’.”

TWEET’LERİNİ GÜNDEME GETİRDİ 

Hakan Bayrakçı, canlı yayında yüksek sesle Kaftancıoğlu’na yüklenmiş, “Türkiye’nin ana muhalefet partisinin İstanbul İl Başkanı, Ermeni soykırımı yaptığımızı ima eden bir Tweet atamaz. PKK konusundaki imalar… Hala il başkanı! Faik Öztrak’ı takdir ediyorum. Partinin sözcüsü o. Çıkıyor eleştiriyor Kaftancıoğlu’nu. Niye hala görevinde?” demişti

Kaftancıoğlu, Bayrakçı hakkında “İş koparabilmek için ahlaksız süreç tarif eden kişi” demişti

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yanıt verdi.

Hakan Bayrakçı :

“CHP’ye ve bir Türk insanına yakışmayan siyasi görüşlerini biliyordum. Fakat iftiracı “muazzam!” karakterini bilmiyordum.” 

“Canan Kaftancıoğlu bana tweet yazmış” diyerek söze başlayan Bayrakçı:

 “CHP’ye ve bir Türk insanına yakışmayan siyasi görüşlerini biliyordum. Fakat iftiracı “muazzam!” karakterini bilmiyordum. İş yapmadığım yüzlerce siyasetçi var. Oldu. Hepsine kızdım mı, kızıyor muyum? Ah zeka! Ah seviyesizlik! Nelere kadirsiniz!” 

CHP kendi içinde bir toparlanma yaşamazsa bu tür polemiklere daha çok şahit olacağız”

KAFTANCIOĞLU – BAYRAKÇI POLEMİĞİNİN ARKASINDA NE VAR?

Duvar – T24

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: