GÜNDEM

DEVLET BAHÇELİ’YE SİLAHLI KALKIŞMA (VİDEO)

”ÜLKEMİZİN 57’İNCİ ALAYI OLAN…”

İNANILMAZ OLAY!

Kimliği bilinmeyen askeri üniformalı silahlı kişiler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin emriyle görevden alınan Kayseri Ülkü Ocakları Başkanını savunan bir video ile tehditler savurdu…

Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’in cenazesine yönelik saldırıların ardından görevinden alınan Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan’ın sosyal medyadan tehdit edildiğini söyleyen grup:

 “Ülkemizin 57’inci alayı olan ülkü ocaklarının ve onun herhangi bir bireyinin kılına zarar gelirse sizde hayali olan namlular bizde cayır cayır çalışır” dedi.

Nerede ve kim tarafından çekildiği bilinmeyen videoda üzerinde askeri üniforma, yüzlerinde maske ve ellerinde ağır silahlar olan kişiler, Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı’na yönelik tehditlere cevap vereceklerini belirtti.

Silahlı grup:

“Nefsi müdafa olursa Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı’nın görünmeyen orduları kardeşleri var. Bir gece gelir Gazi Mahallesi’nde, Irakta, Rakka’da her neredeyseniz orada hesap sorulur”

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan bizzat Bahçeli’nin talimatıyla görevden alınmış, tüm şubeler de yeni bir emre kadar açılmamak üzere kapatılmıştı.

https://www.cafemedyam.com/2020/05/09/bahceli-ulkucu-ve-mhpli-degildir-gorevli-bir-ajandir-saray-onu-mhpde-tutuyor-video/

İLGİLİ HABER

Odatv

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: