MAGAZİN

KANSER TEDAVİSİ GÖREN ÖZKAN UĞUR’DAN SEVİNDİRİCİ HABER…

ÖZKAN UĞUR’UN HAYATINI KAYBETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ…

”BU MAÇTANDA GALİP ÇIKTIM”

Kanser tedavisi gören MFÖ grubu solistlerinden Özkan Uğur, sosyal medya hesabından raporlarının temiz çıktığını ifade ederek, “2. kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım” dedi.

Instagram hesabından sağlığına ilişkin açıklama yapan Uğur, “Allah’a şükürler olsun, raporlarım temiz çıktı” diyerek şu açıklamayı yaptı:

“2. kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu korona virüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere. Herkese sağlıklı günler dilerim Sevgilerle.”

MFÖ’DEN ‘MASKE TAK’ ŞARKISI!

MFÖ koronavirüs ile mücadele kapsamında maske takmanın önemine dikkat çekmek için bir araya geldi.

Kanser tedavisi gören Özkan Uğur da arkadaşlarıyla kamera karşısına geçti…

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ, koranavirüs ile mücadele kapsamında, vatandaşlara çağrıda bulunmak için yeniden bir araya geldi.

Maske takmanın önemini anlatan bir şarkı için kamera karşısına geçen MFO üyesi Özkan Uğur’un ise son hali dikkat çekti.

Özkan Uğur, 2013 yılında lenf kanserini yenmiş, ancak bir süre önce yeniden tedavi görmeye başlamıştı.

Usta müzisyen, üç hafta önce sağlık durumu hakkında bilgi vermiş ve “Rahatsızlığımla ilgili arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor” demişti.

MAZHAR ALANSON ÖZKAN UĞUR’UN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

‘MFÖ’ grubunun solistlerinden Mazhar Alanson, yakın arkadaşı Özkan Uğur’un sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Mazhar Alanson:

“Özkan dualarınızla iyiye gidiyor. Hepinize MFÖ’den sevgiler.”

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, geçtiğimiz günlerde ikinci kez kanser tedavisi görmeye başladı. Mazhar Alanson, yakın arkadaşı Uğur’un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“ÖZKAN DUALARINIZLA İYİYE GİDİYOR”

Özkan Uğur ve Fuat Güner ile çekilen eski bir karesini yayınlayan Alanson, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

Biz hem birbirimizi, hem sizi özledik. Yeni şarkılar ekliyoruz. İnşallah uzun bir konser olacak, MFÖ’ye doyacaksınız. Bu arada Özkan dualarınızla iyiye gidiyor. Hepinize MFÖ’den sevgiler.

Geçtiğimiz günlerde 66 yaşındaki Özkan Uğur’un hayatını kaybettiği iddia edilmişti.

“MAALESEF BENİ YİNE ÖLDÜRDÜLER”

Özkan Uğur:

“Sosyal medyada yalan bir haber dolaşıyor. Maalesef beni yine öldürdüler. Allah’a şükürler olsun yaşıyorum, iyiyim. Sevgiler”

“GÜZEL SAĞLIKLI GÜNLERDE BİRLİKTE OLACAĞIZ”

Özkan Uğur:

”Rahatsızlığımla ilgili arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor. Güzel, sağlıklı günlerde birlikte olacağız inşallah. Sevgilerimle…”

Mazhar Alanson ve Fuat Güner, geçtiğimiz aylarda İstanbul Valiliği’nin düzenlediği, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 100. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak amacıyla bir konser vermişti.

Gözler MFÖ’nin diğer bir ismi olan Özkan Uğur’u aramıştı. Fuat Güner, yaptığı açıklamada Özkan Uğur’un kanser tedavisi gördüğünden dolayı yanlarında olamadığını söylemişti.

Uğur, 2013 yılında lenfomaya yakalanmış ve gördüğü tedavi sonrası hastalığı yenmişti.

İLGİLİ HABER

Cumhuriyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top