GENEL

Erdoğan Bursa’da Konuştu!

Erdoğan: ”Marketler rahatsız oluyorlar kusura bakmayın. Çıkmış birileri ne diyor bu diyor serbest piyasaya ters…”

Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Bir polisin kolunu ısırdığı iddia edilen HDP’li vekil ile ilgili olarak;
Erdoğan: “Terör örgütünün mensuplarından bir milletvekili bayan, benim bayan polisimin elini ısırıyor. Bunların hesabını sormayacak mıyız? Soracağız. Öyle yok. Bunların bedelini ödeyecekler”

Erdoğan’dan Osmanlıya ‘İnciler’…
 “Osmanlı bir çınardır, Bursa Osmanlıdır, Osmanlı Bursa’dır. Bu topraklar ebedi bir yurttur. Bursa şehirlerden bir şehir değil adına nice şiirler yazılan eserler verilen bir yerdir” 

ULUDAĞ ALAN YÖNETİM BAŞKANLIĞI KURULACAK!

Erdoğan: ”Uludağ’ı hem Bursamız hem ülkemiz için daha verimli değerlendirmek amacıyla, Uludağ Alan Yönetim Başkanlığı kuruyoruz. Böylece Uludağ’ın 12 ay boyunca turizme kazandırılmasını ve işlerin en iyi şekilde yürütülebilmesini sağlıyoruz.”

Erdoğan: ”Eski tabakhaneler bölgesindeki mülkiyet sorunlarını çözdük, burayı termal turizm bölgesi haline getiriyoruz.” 

”Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’ni kazandırdık.
Bugün bedava yapalım.”

Erdoğan: ‘‘Yıldırım-Osmangazi Metrosu’nun Kent Meydanı terminal bölümünün bitirilemediğini biliyorum bu hattın tamamlanıp metronun hizmete açılması için bizzat takipçisi olacağım. Nilüfer-Gürsu Metrosu’nun devam edebilmesi için gerekirse farklı formülleri devreye sokacağız.”

”TEKNOSAB’I KURUYORUZ”

Erdoğan: ”Bursa’da Teknoloji Sanayi Bölgesi TEKNOSAB’ı kuruyoruz. Bursa’yı adım adım 2023’e hazırlamaya devam edeceğiz.”

”BURSA’DA DA TANZİM SATIŞA BAŞLIYORUZ”

Erdoğan: ”Bunlar bize dövizle faizle saldırdılar hiçbir şey olmdı. Şimdi de domates patlıcan biber bunlarla saldırıyorlar. Biz de karar aldık dedik ki tanzim satışlarımızı kuruyoruz.”

Erdoğan: ”Birazdan oturacağız konuşacağız. Bursa’da da başlıyoruz. Bursamızda da aynı şeyi yapacağız.”

Erdoğan: ”Marketler rahatsız oluyorlar kusura bakmayın. Çıkmış birileri ne diyor bu diyor serbest piyasaya ters. O serbest piyasa haftalık ürünlerle alakalı değil o kalıcı ürünlerle ilgili. Buzdolabı çamaşır makinesinde yaparsan doğrusun. Fiyatlar yarıya indi daha da inecek. Bursa’da bugün 3 yerde tanzim satış noktası faaliyete geçiyor. Yakında bu 10 rakamına ulaşacak. Bakliyat temizlik ürünleri için de aynı uygulamaya geçiyoruz.”

PERİBACALARI…

ORAYA BETON YIĞINLARINI NASIL SOKARSIN?

Erdoğan: ”Nevşehir’de peribacalarının orada otel yapıyor ya. Şu hale bak sen ne denli böyle kalkıp da peribacalarının oraya beton yığınlarını sokarsın ya? Kültür Turizm Bakanımı aradım anında hemen müdahalesi yapıldı Vali beyle de görüştüm ertesi gün yıkım başladı. Dedim ki ne kadar buralarda kaçak göçek yapı varsa peribacalarının olduğu bölgede bunların hepsini yıkacaksınız seçimden sonra da ben oradayım. Yıkım başladı şu anda.”

Kaynak

www.karar.com
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: