HAYRUNNİSA GÜL: ‘EŞİMİ ÖLDÜRMEK İSTEYENLER OLABİLİR!’

“11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ARACINDAKİ KOKU …”


11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün aracındaki koku konusuna eşi Hayrunnisa Gül el attı…


Hayrunnisa Gül çalışanlarına;

‘Abdullah Bey arabadan her indiğinde sarhoş gibi oluyor. Araba hareket ettiğinde içeriye sanki zehirli gaz veriliyor. Eşimi öldürmek isteyenler olabilir! Abdullah Bey böyle şeyleri pek umursamaz. Bu yüzden beyefendiye söylemeden arabaya iyice baktırın! Nedir bu koku?’ der!

“CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ARACINDAKİ BİR ARIZA “SUİKAST” İDDİASI OLARAK GÜNDEME GETİRİLDİ”

Abdullah Gül aracın içindeki kokudan rahatsız olur ve aracı dezenfekte ettirir ama koku artarak devam edince bu kez egzoz değiştittirir.. Koku buna rağmen devam eder..

Abdullah Gül’ün eşi Hayrunnisa Gül:

 “Abdullah Bey arabadan her indiğinde sarhoş gibi oluyor. Araba hareket ettiğinde içeriye sanki zehirli gaz veriliyor. Eşimi öldürmek isteyenler olabilir! Abdullah Bey böyle şeyleri pek umursamaz. Bu yüzden beyefendiye söylemeden arabaya iyice baktırın! Nedir bu koku?” sözleriyle olaya el koyar.

Müdahalesi sonrası araç her zamanki serviste değil başka bir yerde tamir ettirilir ve klimanın bozuk olduğu tespit edilir.

Abdullah Gül’ün cebinden ödediği klimanın faturası, danışmanları tarafından geri ödenmesi için Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’ne gönderilir ama… ‘Anlaşmalı olmadığımız bir yerde yapılan tamirat ücretlerini ödememiz mümkün değil’ yanıtı verilir. 

 Klima değiştirdikten sonra içeriye girdiği düşünülen zehirli gaz (!) tamamen yok olur…

Kaynak

http://haber.sol.org.tr

İLGİLİ YAZILAR

DAHA FAZLASI

+ There are no comments

Add yours

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.