UYKU PROBLEMİ: UYKU GETİREN BÜYÜLERİN KİLİDİNİ NASIL AÇACAĞIMIZA DAHA DERİNLEMESİNE BAKALIM.

UYKU PROBLEMİ: UYKU GETİREN BÜYÜLERİN KİLİDİNİ NASIL AÇACAĞIMIZA DAHA DERİNLEMESİNE BAKALIM.

Huzurlu bir uykunun anahtarları kendi bedeninizde saklıdır. Bitmek bilmeyen huzursuzluk saatlerini unutun; Basınç noktası uyarımının hayat değiştiren uygulamasını keşfetmenin zamanı geldi!

♦Uyku problemi?

 

Daha sonra parmağınızı bu noktaya bastırın..

Uykusuz geceler varlığınızı rahatsız ediyor, saatler geçtikçe sizi bir sağa bir sola dönüp dururken tavana mı bakıyorsunuz?

Huzurlu bir uykunun anahtarları kendi bedeninizde saklıdır. Bitmek bilmeyen huzursuzluk saatlerini unutun; Basınç noktası uyarımının hayat değiştiren uygulamasını keşfetmenin zamanı geldi!

Bu eski teknik, rüyalar diyarının tatlı kucaklaşmasına giden altın biletiniz olabilir.

Uykusuz geceler sinir bozucu olmaktan öte bir şeydir; bunlar ruhunuzu tüketiyor ve günlük yaşamınıza zarar veriyor.

İyi bir gece uykusu için sürekli arayış çaresizliğe yol açabilir, ancak sizi kurtarmak için buradayız.

Cevap, baskı noktalarını uyarmaya yönelik asırlık uygulamada yatmaktadır..

-Bu, vücudunuzdaki belirli bölgelere baskı uygulamayı içerir..

Denemeye değer mi sizce? Parmaklarınızı belirli noktalara bastırarak anında rüyalar diyarına uçabilirsiniz.

-Basınç noktaları vücudunuzun gizli hazineleri gibidir ve güçlerinin kilidini açmak, bir dizi rahatsızlığa karşı bir soluklanma sağlayabilir..

Bunu huzurun gizli kodu olarak düşünün. Şimdi bu hazine sandığının anahtarının parmaklarınızın ucunda olduğunu hayal edin. Belirli noktalara basarak kendinizi kısa sürede rüyalar diyarına çekebilirsiniz. Doğal, maliyetsiz ve son derece kolay bir uyku çözümü! Peki bu mistik baskı noktaları nerede? Dinlendirici bir gece uykusu için bunları nasıl etkinleştirirsiniz?

Daha sonra parmağınızı bu noktaya bastırın

LV3, P6 ve K1 gibi terimlere aşina olmayabilirsiniz, ancak kadim basınç noktası terapisi sanatına göre bunlar rüyalarinizdeki uykunun anahtarlarını taşırlar..

Onları nerede bulacağımıza ve uyku getiren büyülerinin kilidini nasıl açacağımıza daha derinlemesine bakalım.

LV3 (Karaciğer 3)

Bu gizli nokta ayağınızın üst kısmında, ayak başparmağınızla ikinci ayak parmağınız arasında yer alır. Beş saniye kadar baskı uygulamanız yeterli; karaciğerinizin enerji dengesini yeniden sağlayabilir ve strese veda edebilirsiniz.

P6 (Perikard 6)

Bu gizli mücevher, bileğinizin iç kısmında, elinizden yaklaşık üç parmak genişliğinde saklanıyor. Buraya beş saniye basarsanız gerilim arka planda kalırken zihniniz huzur bulabilir.

K1 (Böbrek 1)

Üçüncü harika nokta ayağınızın alt kısmında, ayak tabanınız ile topuğunuz arasındaki boşlukta gizleniyor. Buraya yaklaşık 30 saniye baskı uygulayarak, 5 saniye ara vererek ve ardından 30 saniye daha vererek rahatlamanın ve uykunun önünü açabilirsiniz.

Bilimsel kanıtlar sınırlı olsa da baskı noktalarının gücü pek çok kişinin ilgisini çekti. Uyku sayısız faktörden etkilenen karmaşık bir bilmecedir. Bu basınç noktası tekniğini denemeye karar verdiğinizde, açık fikirli olun ve sizin için işe yarayıp yaramayacağını görün..

Bu, uyku rutininize basit, doğal bir katkı olabilir ve çok ihtiyaç duyulan dinlenmenin anahtarı olabilir. Peki denemeye değer mi?

♦Uykuya dalmakta zorluk mu yaşıyorsunuz? Bu ev yapımı uyku tozu size yardımcı olabilir!

Sonunda uykusuzluğunuzdan bu şekilde kurtulacaksınız!

Uykuya dalmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Sadece sen değilsin!

 

-Pek çok insan uykuya dalmakta ve gece boyunca uyumakta zorluk çeker. Uykusuz gecelerden daha sinir bozucu bir şey yoktur.

Saatlerce tavana bakmak ve yatağınızda durmadan dönmek. İster stresten ister başka bir şeyden kaynaklansın, muhtemelen hepimiz bütün gece savrulmaya, dönmeye, iç geçirmeye ve inlemeye aşinayız..

Peki daha iyi bir gece uykusu için ne yapabilirsiniz? Bu ev yapımı uyku tozuyla kısa sürede uykuya dalacağınıza bahse gireriz!

Kötü uyku

Uykusuzluk dünya çapında önemli sayıda insanı etkileyen bir uyku bozukluğudur. Yeterli uyku fırsatına sahip olunmasına rağmen uykuya dalmada, uykuyu sürdürmede veya her ikisinde zorluk yaşanmasıyla karakterizedir

 İnsanların yaklaşık %40’ı düzenli olarak uykusuzluk sorunuyla karşı karşıyadır..

Stres, gerginlik ya da endişeler uyku sorunu yaşamamızın en büyük nedenleridir. Ancak uykusuzluk ciddiye alınması gereken bir durumdur. Hem bedeniniz hem de zihniniz için ciddi sonuçlar doğurabilir..

Örneğin, sıklıkla konsantrasyon sorunları, kötü bir ruh hali, daha düşük direnç seviyesi ve daha yüksek kardiyovasküler hastalık riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı geldi! İyi bir gece uykusu, gün içerisinde kendinizi zinde hissetmenizi sağlar ve dolayısıyla gereksiz bir lüks değildir. Neyse ki muhtemelen henüz denemediğiniz bir numara bulduk. Bu ev yapımı ve %100 doğal uyku tozu sizin için harikalar yaratabilir! Ve muhtemelen evde zaten malzemeler var!

Çözüm

Bu mucize uyku tozu, muhtemelen evinizde zaten bulunan birkaç malzemeyi gerektiriyor!

Uyku tozu sadece tuz ve şekerden oluşur..

Ancak basit malzemelere rağmen gerçekten harika bir sonuç var. Konu uykusuzluğa geldiğinde şeker ve tuzun ne kadar faydalı olduğunu yalnızca birkaç kişi biliyor..

-Stres hormonlarını düzenlemeye gerçekten yardımcı oluyorlar..

-Şeker ayrıca vücudunuza stres hormonu üretimini durdurması için bir sinyal gönderir.

-Tuz, uygun şekilde rahatlayabilmenizi sağlamak için adrenalin seviyenizi kontrol eder. Bu malzemelerle kolayca kendi uyku tozunuzu yapabilirsiniz! İhtiyacın olan şey bu:

  • 2 yemek kaşığı esmer şeker
  • 3 yemek kaşığı pembe Himalaya tuzu
  • 4 yemek kaşığı bal

-Küçük bir küvet alın ve bu üç malzemeyi birlikte karıştırın. Daha sonra bir çay kaşığı ev yapımı uyku tozunu alın ve dilinizin altına koyun..

Bunu yatmadan önce veya gece yarısı uyanırsanız yapın.

-Karışımın dilinizin altında erimesini sağlayın.

Bu kadar basit! Böylece kendi doğal uyku tozunuzu süper kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kesinlikle denemeye değer!

Please follow and like us:

Bir yanıt yazın

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Verified by MonsterInsights