HANTAL KABLOLARI GEÇMİŞTE BIRAKIN.

🔷️ HANTAL KABLOLARI GEÇMİŞTE BIRAKIN. 

Akıllı cihazlar uçan arabalardan çok daha havalı ve birkaç tıklama, kaydırma veya sesli komutla sizi dünyaya ve internetin sınırsız bilgisine bağlı tutuyor. Yani, Samsung Galaxy’niz, Google Pixel’iniz ve sürekli genişleyen iOS cihazlarınız tam güçteyse..

Telefonunuz, tabletiniz veya akıllı saatiniz gibi, enerjinizin azaldığını söyleyen, bunun yarısı kadar bile kaygı uyandıran çok az şey vardır. Neyse ki, birçoğu avucunuzdaki, kucağınızdaki veya bileğinizdeki o şık cihazlar kadar şık olan çok sayıda kablosuz şarj cihazı mevcut.

Hala bir kabloyla şarj ediyorsanız , başsağlığı dilerim. Uzay çağı cihazınız, onu çalıştırmak için aynı derecede uzay çağına uygun bir yönteme ihtiyaç duyar: kablosuz bir şarj cihazıyla..

Sadece havalı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda kısa sürede kablolarla uğraşmayı uzak bir anıdan başka bir şey haline getirmeyecek.

🔷️ İŞTE EN İYİ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZLARINDAN BİR SEÇKİ 

— Genel Olarak En İyisi: Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Cihazı
— iPhone için En İyisi: Apple MagSafe Şarj Cihazı
— Samsung için En İyisi: Samsung Charger Trio
— Arabalar için En İyisi: iOttie Easy One Touch 5 Kablosuz Araç Şarj Cihazı
— En İyi Premium: Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu
— En İyi Bütçe: Yootech Kablosuz Şarj Cihazı

🤔 EN İYI KABLOSUZ ŞARJ CIHAZLARINI NASIL SEÇTIK?

Birincisi, kablosuz şarj cihazları tamamen kablosuz olmadıkları için hafif bir yanlış adlandırma olabilir. Akıllı cihazlara yönelik birçok aksesuarda olduğu gibi, birçok çevrimiçi perakendeci de kablosuz şarj cihazı seçenekleriyle doludur..

Bu mutlaka “samanlıkta iğne” durumu olmayabilir, ancak iyi bir kablosuz şarj cihazı ile optimize edilmiş bir şarj cihazı arasındaki farklar her zaman ön planda ve ortada tanıtılmaz..

Burada bir öneride bulunurken kullandığım değerlendirme tablosuna hızlı bir bakış.

Boyut: Özellikle aynı anda birden fazla cihazı şarj eden bir model arıyorsanız boyutlar önemlidir. Biraz daha önemli olan, özellikle akıllı cihazınız için çalışan bir kablosuz şarj cihazı bulmaktır.

Tipik olarak bu, kablosuz şarj cihazınızın optimize edilmiş bir cihazda daha hızlı şarj olacağı ve hatta bazen bazı özel özelliklere sahip olacağı anlamına gelir. Üçüncü taraf cihazlar genellikle farklı markaları farklı hızlarda şarj eder. Birçok cihaz ürün açıklaması, hangi markaların daha hızlı şarj edildiğini size önceden söyleyecektir.

Güç: Genellikle watt değeri ne kadar yüksek olursa cihaz o kadar hızlı şarj olur. Ancak, özellikle üçüncü taraf bir kablosuz şarj cihazı kullanıyorsanız, cihazınızın ekstra watt gücünü alıp alamayacağını her zaman kontrol edin. Spektrumun alt ucunda 7W, üst ucunda ise 15W bulunur. Kablosuz şarj cihazının 15W’lık bir model olduğunu söylemesi, telefonunuzun bundan tam olarak yararlanacağı anlamına gelmez. Birçok kablosuz şarj cihazı, farklı cihazları farklı hızlarda şarj eder.

Tasarım: İyi form her zaman iyi işlev anlamına gelmez, ancak genel olarak bir cihaz ucuz görünüyorsa yalnızca gönül yarasına neden olur. Bu, ondan en iyi şekilde yararlanmak için kablosuz şarj cihazına yüzlerce dolar yatırmanız gerektiği anlamına gelmez. Ancak bir kablosuz şarj cihazının, yakında çalıştırılacağı cihazlar kadar şık görünmesinin bir zararı olmaz.

Şarj cihazlarının derinliklerine inmeden önce Qi’ye değinmeliyiz. Rezonans endüktif bağlantı yoluyla kablosuz şarj için uluslararası standarttır. Bu, akıllı cihazlarda ve kablosuz şarj istasyonlarında bulunan bakır bobinler aracılığıyla cihazların şarj edilmesi anlamına geliyor. Bu bobinler bağlandığında, şarj cihazından akıllı cihaza doğru bir akım oluşturan ve onu etkili bir şekilde çalıştıran bir elektromanyetik alan üretirler.

Qi standardını kullanan markalar arasında Şubat 2020 itibarıyla 400’den fazla markanın yanı sıra Apple, Samsung, Sony, LG ve Google yer alıyor. Eğlenceli bir gerçek: Qi, adını Çin felsefesindeki aynı isimli kavramdan alıyor. Qi genellikle tüm canlı varlıkların bir parçası olduğuna inanılan “hayati enerji” olarak tercüme edilir.

🔷️ EN İYI KABLOSUZ ŞARJ CIHAZLARI: İNCELEMELER VE ÖNERILER

  -Genel Olarak En İyisi: Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Pedi

The Belkin BoostCharge is the best overall..

 Genel olarak en iyi kablosuz şarj cihazı olan bu model, Apple, Samsung, Google ve diğer popüler Qi sertifikalı cihazlar için harika bir fiyata hızlı şarj sağlar.

Özellikler:
— Ağırlık: 1,6 ons
— Şarj Gücü: 15 W’a kadar
— Kablo Uzunluğu: 4 fit

Artıları:
— LED ışık, telefonun düzgün şekilde şarj edilip edilmediğini bilmenizi sağlar
— Kaymaz yüzey, telefonu güvenli bir şekilde yerinde tutar
— Çoğu metal olmayan kılıf aracılığıyla şarj eder

Eksileri:
— Kullanım sırasında hafif bir uğultu sesi

Gösterişten uzak, ucuz ve güvenilir bir kablosuz şarj cihazı istiyorsanız Belkin BoostCharge , başlamak için harika bir yerdir. Hafif kılıflarla şarj olur, böylece şarj etmeden önce bunları çıkarmanıza gerek kalmaz. Dahası, Belkin BoostCharge’ın yüzeyi kaymaz olduğundan, telefonunuz titremeye başladığında bile yerinde kalacaktır.

Bazı telefonlar kablosuz şarj cihazına takıldığında sürekli dikkatli olunması gerekir. Şarj oluyor mu, olmuyor mu? Belkin BoostCharge’ta yanan LED ışıklar, yalnızca onlara bakarak doğru şarj olup olmadıklarını bilmenizi sağlar. Çoğu iş istasyonu ve komodin için mükemmeldir ve o kadar küçüktür ki cebe bile sığabilir. Tek dezavantajı, şarj cihazının kullanım sırasında hafif bir uğultu sesi çıkarmasıdır. Özellikle Samsung, Google ve Apple cihazlarında 15W’a kadar şarj edebildiği için bu durum pek de önemli değil.

  -iPhone için En İyisi: Apple MagSafe Şarj Cihazı

The Apple MagSafe Charger is the best wireless charger for the iPhone.
Apple için en iyisi. 

Apple’ın amiral gemisi şarj cihazı, MagSafe şarj özelliklerinden ve aksesuarlarından tam anlamıyla yararlanarak bu cihazı iPhone için en iyi kablosuz şarj cihazı haline getiriyor.

Özellikler:
— Ağırlık: 1,6 ons
— Şarj Gücü: 15 W’a kadar
— Kablo Uzunluğu: 3,28 fit

Artıları:
— Apple MagSafe cihazları için optimize edilmiştir
— Hafif ve taşınabilir
— iPhone’ları hızla şarj eder

Eksileri:
– Ne yazık ki ayrı olarak satılan 20 W USB-C güç adaptörü gerektirir

iPhone’lar, iPhone 8’e kadar uzanan Qi sertifikasını taşısa da, yeni modeller, eski modellere göre biraz daha kablosuz şarj cihazı dostudur. iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 veya iPhone 12 Pro modellerinden herhangi birine sahipseniz Apple MagSafe Şarj Cihazı , mümkün olan en verimli şarj deneyimi için cihazınızla mükemmel şekilde uyum sağlar.

Diğer cihazlar, şık MagSafe silikon kılıfı, cüzdanı veya pil takımını taktıkları takdirde Apple cihazlarını kablosuz olarak şarj etmekte sıklıkla zorluk çekerler. Apple MagSafe ile hiçbir tahminde bulunmanıza gerek yok; yalnızca iPhone veya AirPod kılıfınızı üzerine koyun ve onların hızlı ve verimli bir şekilde tam güçle şarj olmalarını sağlayın. Hatta iPhone Lightning bağlantı noktasında başka bir cihaz varken şarj etmenize de olanak tanır; bu nedenle aksesuar eklemekten çekinmeyin. En büyük dezavantajı, Apple’ın güç adaptörünü ayrı olarak satın almanızı sağlamasıdır. Cihaz, mevcut haliyle eksiktir ve onsuz kullanılamaz.

  -Samsung için En İyisi: Samsung Charger Trio

The Samsung Charger Trio is the best for Samsung devices.
Galaxy için en iyisi.

 Samsung hayranları için bu şarj cihazı, telefonlar, kulaklıklar ve akıllı saatler dahil olmak üzere üç cihaza aynı anda kolayca güç sağlar ve bu da onu Samsung için en iyi kablosuz şarj cihazı yapar.

Özellikler:
— Ağırlık: 1 pound
— Şarj Gücü: 9W
— Kordon Uzunluğu: 3,28 fit

Artıları:
— Üç cihaza sığacak kadar büyük
— Şık ve minimalist tasarım
— Altı bobin, cihazları şarj cihazına hizalamayı kolaylaştırır

Eksileri:
— Düz bir yüzeye yerleştirilmezse aşırı ısınır

Üç cihazı şarj etmek varken neden tek seferde bir cihazı şarj edesiniz? Uygun bir şekilde adlandırılan Samsung Charger Trio , aynı anda üç cihaza güç veriyor ve yalnızca kulaklık kılıfları ve Galaxy saatleri gibi daha küçük cihazlar için özel bir alana sahip. Daha şık kablosuz şarj cihazları gibi, Samsung Charger Trio da 3 mm kalınlığa kadar kılıfları şarj etmenize olanak tanır, böylece cihazınızı Trio’ya yerleştirmeden önce soyunmanıza gerek kalmaz. Ayrıca herhangi bir cihaz etkinliğinden haberdar olmanızı sağlayacak bir LED gösterge ışığı da bulunmaktadır. Kırmızı ışıklar cihazın şarj olduğunu, yeşil ışıklar ise tam şarjlı bir cihazı gösterir. Yanıp sönen kırmızı ışıklar, bir şarj hatası olduğunu size bildirerek Smasung Charger Trio’da sorun gidermeyi biraz daha kolaylaştırır.

Bazen kablosuz şarj cihazları, düzgün şekilde şarj olmaları için üzerlerine bir cihaz yerleştirmenizi gerektirir. Ancak Samsung Charger Trio’nun içinde altı bobin bulunduğundan cihazınız onunla çok daha kolay senkronize olacaktır. Samsung Charger Trio, yerleştirdiğiniz yüzey tamamen düz olduğu sürece yapmasını istediğiniz her şeyi yapar. (Kanepe kol dayama yerlerinde şarj olmayı sevenlerden özür dilerim.) Trio, geliştirmek istediğiniz teknoloji estetiğine bağlı olarak siyah veya beyaz tasarımlarda mevcuttur.

  -Arabalar için En İyisi: iOttie Easy  One Touch 5 Kablosuz Araç Şarj Cihazı

The iOttie Easy One Touch 5 Wireless Car Charger is the best for cars.

iOttie Easy One Touch 5 en iyi kablosuz araç şarj cihazıdır çünkü güvenilirdir ve arabanızda şarj ederken güvenliğe öncelik verir.

Özellikler:
— Ağırlık: 14,4 ons
— Şarj Gücü: 10 W’a kadar
— Kablo Uzunluğu: Yok

Artıları:
— Güvenli görüntüleme için yapılmış teleskopik kol
— Tek dokunuşla kilitleme ve açma
— Büyük ve küçük akıllı telefonlar için harika

Eksileri:
— Vantuzlu montaj parçası dokulu yüzeylerde sağlam olmayabilir
— Daha yavaş şarj

Telefonunuzun boşta çalışması kötü bir ihtimalse, telefonunuzun arabanızda boşta çalışması tamamen kasvetlidir. Ancak çakmağa takılan özel bir kablosuz şarj cihazı alacaksanız onu iOttie Easy One Touch 5 yapın . Çok çeşitli akıllı telefonlara uyar ve trafik ne kadar düzensiz olursa olsun onları yerinde kilitli tutar. Ve neyse ki şarj cihazından çıkarmak, kilitlemek kadar kolaydır.

Yalnızca sürüş sırasında şarj olmakla kalmaz, aynı zamanda teleskopik kol size ve yolcu koltuğunda oturan kişiye sonsuz görüş açısı sağlamak üzere uzar ve döner. Bu, ara sıra ekranınıza bakmanın radyoda istasyon değiştirmekten daha tehlikeli olmayacağını garanti eder. Vantuz montajının dokulu gösterge panellerine uygulanması daha zordur, ancak şans eseri iOttie easy One Touch 5’in ayrıca AC havalandırma deliğine kayan bir modeli de vardır. Ayrıca, yaklaşık 10W’a ulaşır, böylece telefonunuzu optimize edilmiş olandan daha yavaş şarj eder.

  -En İyi Premium: Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu

The Nomad Wireless Charging Station with Apple Watch Stand is the best wireless charger that’s premium quality.
En iyi kalite.

Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu, en şık görünümlü kablosuz şarj cihazıdır ve eşsiz yapım kalitesi onu en iyi birinci sınıf kablosuz şarj cihazı haline getirir.

Özellikler:
— Ağırlık: 1,48 pound
— Şarj Gücü: 10W
— Kordon Uzunluğu: 6 fit

Artıları:
— Birinci sınıf malzemelerden yapılmıştır
— Ortam ışığı sensörü
— Aynı anda beş cihazı şarj eder

Eksileri:
— Özellikle fiyatına göre yavaş şarj oluyor

Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu inanılmaz derecede şıktır. Tabanı kalın, anodize alüminyumdur ve cihazlarınızın şarj olurken dayanabilmesi için yastıklı deri ile kaplanmıştır. Deri yüzey, eski tarzda takmak için cihazın arkasındaki USB-C ve USB-A bağlantı noktalarıyla en fazla iki cihazı kablosuz olarak şarj edebilir. Nomad Kablosuz Şarj istasyonunda yalnızca Apple Watch için bir bağlantı istasyonu bile bulunuyor ve bu da onu destekliyor. Bu şarj istasyonunu eski zamanların saatli radyosu gibi iki katına çıkarma etkisine sahiptir.

Yatak başı için tasarlandığı için cihazın içindeki ortam şarj ışığı geceleri söner, böylece LED’lerin parlaklığı sizi ayakta tutmaz. Pedin yalnızca üç şarj bobini içermesine rağmen, daha büyük olmaları bu durumu telafi ediyor ve bu da cihazın çok daha kolay yerleştirilmesine olanak tanıyor. Tasarım ince ve düpedüz şık olsa da, bu fiyat aralığındaki bir cihaz için oldukça düşük olan 10W ile zirveye çıkıyor. Apple Watch standı kullanılmadığı zamanlarda da katlanmıyor, dolayısıyla seyahatlerde pek de kullanışlı değil. Yine de oldukça çekici.

   -En İyi Bütçe: Yootech Kablosuz Şarj Cihazı

The Yootech Wireless Charger is the best car charger for a budget price.
İyi değer.

Yootech Kablosuz Şarj Cihazı, çok çeşitli telefonlarla çalıştığı ve 20 doların altında fiyatı olduğu için en uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazıdır.

Özellikler:
— Ağırlık: 6,4 ons
— Şarj Gücü: 10 W’a kadar
— Kablo Uzunluğu: 3,3 fit

Artıları:
— Apple ve Samsung telefonlar için optimizasyon
— İki bobin daha geniş bir şarj alanı sunar
— Kullanışlı bir dikey ve yatay telefon standı olarak da kullanılabilir

Eksileri:
— Güç adaptörüyle birlikte gelmez
— Diğer modellere göre biraz daha yavaş çalışır

Yootech kablosuz şarj cihazı, bu fiyat noktasındaki bir model için sizi şaşırtabilecek pek çok özellik ile birlikte geliyor. Apple ve Samsung modelleri için hızlı şarj imkanı sunarken Google ve LG telefonlarla da uyumludur. Yalnızca bir cihaz için yer olmasına rağmen, Yootech kablosuz şarj cihazının iki bobini vardır, bu nedenle ister yatay ister dikey olarak destekleyin, telefonunuzu senkronize edip şarj edeceğine şüphe yoktur.

Fiyat göz önüne alındığında, bu şarj cihazının Samsung cihazlarını şarj ederken 10W’a ulaşması etkileyici. Apple cihazları 7W’ta biraz daha yavaş şarj olurken, diğer tüm cihazlar 5W civarında kalıyor. MagSafe gibi bu kablosuz şarj cihazı da bir güç adaptörüyle birlikte gelmiyor. İyi haber şu ki, iPhone 11 Pro adaptörü ve diğerleriyle uyumlu olduğundan muhtemelen zaten bir taneye sahipsiniz. Kullanışlı ve uygun fiyatlı olmasına rağmen, daha pahalı seçeneklere göre biraz daha yavaş şarj olmasını bekleyebilirsiniz.

🔷️ EN İYI KABLOSUZ ŞARJ CIHAZLARINI ALIRKEN DIKKAT EDILMESI GEREKENLER

 -Güç kaynağı

Yukarıda belirtildiği gibi, bu cihazlar tamamen kablosuz değildir, çünkü onları yine de bir güç kaynağına takmanız gerekir. Seçeneklerimizin birçoğunun uzunluğu 3 ila 4 feet arasındadır ve bu çoğu durumda ihtiyacınız olandan daha fazla olmalıdır. Ancak daha uzun bir kabloya ihtiyacınız varsa her zaman daha uzun bir USB-C veya Apple Lightning kablosu satın alabilirsiniz.

Kazananlarımızdan ikisi olan MagSafe ve Yootech Kablosuz Şarj Cihazı da dahil olmak üzere bazı cihazların güç adaptörüyle birlikte gelmediğini unutmayın . Fazladan parayı yeni bir güç adaptörüne bırakmadan önce, halihazırda bir adaptöre sahip olabileceğiniz için hangi adaptörlerin cihazınızla uyumlu olduğunu kontrol edin.

 -Marka Optimizasyonu

Genel olarak tüm kablosuz şarj cihazları çoğu Qi sertifikalı cihazla çalışır. Ancak daha fazla işlevsellik ve daha hızlı şarj hızlarının kilidini açmak istiyorsanız, şarj etmek istediğiniz cihazlarla aynı üreticinin ürettiği kablosuz şarj cihazını satın almanızı öneririz. Örneğin, cihazlarınızın tümü Apple ise MagSafe kılıfınızla birlikte bir MagSafe kablosuz şarj cihazı almayı düşünün . Kablosuz olarak ne şarj etmek istiyorsanız, satın almadan önce cihazınızın uyumlu olup olmadığını her zaman iki kez kontrol etmelisiniz.

 -Form faktörü

Kablosuz şarj cihazları iki genel tasarıma sahiptir: standlar ve pedler. Google Pixel standı gibi standlar cihazınızı desteklerken, Mophie kablosuz şarj cihazı gibi pedler , cihazları şarj olurken düz bir şekilde bırakır. Bazen şarj cihazları, Belkin 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı gibi çeşitli cihazları aynı anda şarj etmek için her iki konsepti birleştirir .

Her ikisi de aynı şekilde çalışır; cihazlardaki bobinler, sinir bozucu kablolar olmadan pili tam olarak şarj etmek için cihazınızla senkronize olur. Daha düşük profilli bir yaklaşım arıyorsanız şarj pedi kullanmanızı öneririz. Bazıları düz durur, diğerleri katlanır, bu da onları seyahat için mükemmel kılar. Öte yandan, standlar gerçek telefon standlarının iki katıdır ve birkaç oyun oynamaya veya cihaz şarj olurken YouTube’u yayınlamaya karar verirseniz boynunuzu daha az yorar. Herhangi bir anda sahip olabileceğiniz şarj ihtiyacınıza uyacak şekilde her birinden birine sahip olmanın zararı olmaz.

🔷️ SORU&CEVAP

  -S: Kablosuz şarj cihazları gerçekten buna değer mi?

Birkaç faktöre bağlıdır. Kablosuz şarj cihazları genellikle kablolu muadillerine göre biraz daha yavaş şarj olur, ancak bir kablosuz şarj cihazı daha geniş bir cihaz yelpazesiyle ve daha çeşitli ayarlarla çalışabilir.

  -S: Kablosuz şarj cihazını nasıl seçerim?

En iyi kablosuz şarj cihazlarının çoğu, çok çeşitli Qi sertifikalı cihazlarla çalışır. Birini seçerken cihaz uyumluluğunu, watt değerini ve form faktörünü dikkate almak önemlidir.

  -S: Kablosuz şarjın kullanımı güvenli midir?

Kablosuz şarj cihazları kablolu olanlara göre daha düşük akım kullanır, dolayısıyla cihazınızın pili için biraz daha güvenlidir. EMF radyasyonu yayabilir, ancak bunu son derece düşük seviyelerde ve yalnızca kullanım sırasında yaparlar.

  -S: Mevcut en hızlı kablosuz şarj cihazı hangisidir?

Tipik olarak watt değeri ne kadar yüksek olursa, kablosuz şarj cihazının şarjı da o kadar hızlı olur. En İyi Genel tercihimiz olan Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Cihazı Pedi de dahil olmak üzere daha hızlı modeller bile yaklaşık 15W civarında zirveye ulaşma eğilimindedir .

  -S: Telefonum kablosuz şarjı destekliyor mu?

Daha yeni telefonlar ve akıllı cihazlar genellikle kablosuz şarjı destekler. Şüpheye düştüğünüzde, cihazınızın markasını ve modelini öğrenmek için resmi web sayfasına bakın ve pil bilgileri bölümünde “Kablosuz Şarj” kelimelerini arayın.

  -S: Hızlı kablosuz şarj hızı nedir?

Qi 1.2 standardı 15W’ta zirveye çıkıyor, ancak 7W ve 10W şarj cihazları da yaygın. Çoğu cihaz, şarj ettiği cihazın markasına ve modeline bağlı olarak farklı hızlarda şarj olur.

  -S: Hangi marka şarj cihazı en iyisidir?

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Cihazı Pedi bizim favorimizdir çünkü güvenilirdir ve çok çeşitli cihazlarla çalışır.

  -S: Kablosuz şarj cihazının maliyeti ne kadardır?

Kablosuz şarj cihazları, Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu gibi premium tekliflerle 15 dolardan birkaç yüz dolara kadar düşük bir fiyattan satılıyor .

  -S: Eski kablosuz şarj cihazımı nasıl geri dönüştürebilirim?

Eski kablosuz şarj cihazınızı geri dönüştürmenin en kolay yolu, onu yerel Best Buy mağazanıza bırakmaktır. ABD’deki her lokasyonda, mağazanın hemen içinde eski elektroniklerin geri dönüştürülmesi için bir priz bulunmaktadır.

🔷️ EN İYI KABLOSUZ ŞARJ CIHAZLARI HAKKINDA SON DÜŞÜNCELER

Kablosuz şarj cihazı iş istasyonunuza, komodininize ve hatta arabanızın kontrol paneline harika bir eklentidir. Qi teknolojisi, her biri için özel bir kablo kullanmanıza gerek kalmadan tüm akıllı cihazlarınızı açmanıza olanak tanır. Birçok model evrensel olarak çalışsa da, şarj ettiğiniz cihazla aynı üreticinin ürettiği kablosuz şarj cihazını kullanmanızı öneririz.

Eğer sıkı bir Galaxy iseniz, Samsung Charger Trio tam size göre. Tersine, eğer kalbiniz yalnızca Apple için atıyorsa MagSafe Şarj Cihazına bahis yapın ..

Marka sadakati meselesiyle ilgilenmeyenler için, genel kazananımız Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Aleti , güneş altında hemen hemen tüm Qi cihazlarını şarj edecektir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

CAFEMEDYAM sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et