BEYİN KANSERİNE VE SITMA GİBİ VİRÜSLERE İYİ GELDİĞİ ORTAYA çıktı..

🟢 KANSERİ VE VİRÜSLERİ YOK EDİYOR :PEYGAMBER SÜPÜRGESİ

2 bin yıllık doğal çözüm

Çeşitli hastalıklar için 2 bin yıldır Çin’de kullanılan bir bitkinin beyin kanserine ve sıtma gibi virüslere iyi geldiği ortaya çıktı..

İşte 2 bin yıllık doğal şifa…

-San Antonio’daki Teksas Üniversitesi’nde yürütülen son araştırma, binlerce yıllık bir bitkinin, Artemisia annua veya Tatlı Annie’nin, kanserle mücadele potansiyelini gün yüzüne çıkarıyor..

-Bu bitki, özellikle sıtma tedavisinde kullanılan artemisin bileşenini üretmek için geleneksel Çin tıbbında uzun süredir kullanılmaktadır..

Kanseri ve virüsleri yok ediyor: 2 bin yıllık doğal çözüm www.cafemedyam.com

DOĞADAN GELEN KANSER TEDAVİSİ

Artemisia annua bitkisi, artemisinin üretimi için doğal bir kaynak olarak hizmet ediyor..

-Bu bitki, geleneksel Çin tıbbında 2 bin yılı aşkın bir süredir sıtma tedavisinde kullanılıyor..

-Uzmanlar tarafından yapılan son araştırma, bu bitkinin kanser ve hatta COVID-19 tedavisindeki potansiyelini ortaya çıkardı..

🟢 AZİZ SANCAR: BEYİN KANSERİNE ÇARE…

👇 OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 👇

BİTKİLERİN TIBBI ARAŞTIRMADAKI ÖNEMİ

Www.cafemedyam.com

ANTİKANSER AKTİVİTE ARAŞTIRMALARINDA ARTEMISIA ANNUA L. BİTKİSİNİN ÖNEMİ

Kanserin dünya çapında ölüm nedenlerinin başında geldiği bilinmektedir. Normal hücre üzerine toksisite göstermeyen, sadece kanser hücresini selektif olarak yok eden ya da gelişimini durduran ilaçları geliştirmek zordur. Daha aktif, daha selektif ve daha az toksik antikanser ilaçlarını geliştirmek kanser araştırmalarının temel hedefleri olmuştur..

Artemisia annua L., Geleneksel Çin Tıbbı’nda kullanılan bir tıbbi bitkidir..

Bitki, plazmodyum için yoğun olarak araştırılmış ve bu alandaki kullanımı dünya geneline yayılmıştır. Bitkinin aktif bileşenlerinden olan artemisinin, antiviral, antienflamatuar, antiparaziter, antiallerjik, antifibrotik, antiaritmik, immunmodulatör, antitümör ve sitotoksik etkilidir..

Bu çalışmanın amacı A. annua bitkisinin aktif maddelerinin ve kanser üzerindeki etkilerinin derlenmesidir.

Tıbbi ilaçların yaklaşık yarısı doğal kaynaklardan elde ediliyor..

-Kanserin karmaşıklığı nedeniyle evrensel bir tedavi geliştirmek zor ve bu nedenle farklı bitkilerden elde edilen tıbbi maddelere yönelik araştırmalar önemli ..

Www.cafemedyam.com

🟢 BEYİN KANSERİNE ETKİLİ

Artemisia annua’dan elde edilen Arteannuin B adlı bileşiğin, glioblastoma hücreleri olarak bilinen kötü huylu beyin kanseri hücrelerine karşı etkili olduğu gözlemlenmiştir..

-Bu bileşik, kanser hücrelerinin aşırı eksprese ettiği sistein proteazlarını inhibe edebilir. Bu da kanser hücrelerine karşı etkinliğini artırır..

🟢 DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ, SITMAYA KARŞI İLK KEZ AŞI ONAYLADI

👇OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 👇

Www.cafemedyam.com

🟢 VİRÜSLERE KARŞI DA ETKİLİ

Arteannuin B’nin SARS-CoV-2 ana proteazını engellediğini de gösteriyor. Bu, bitkinin COVID-19 ile mücadelede de potansiyel bir rol oynayabileceği anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

Verified by MonsterInsights