"HEM AĞLADIM HEM YAPTIM"

🔵 EBRU ŞALLI KAYBETTİĞİ OĞLU PARS’IN EŞYALARINI DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI

Ünlü manken Ebru Şallı, 3 yıl önce kanserden dolayı yaşamını yitiren oğlu Pars’ın eşyalarını depremzedelere bağışladığını açıkladı..

Şallı açıklamasında depreme kadar oğlunun odasına 3 yıldır giremediğini gözyaşlarıyla anlattı.

Ünlü manken Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden olan oğlu Pars, 3 yıl önce 9 yaşındayken lenfoma kanserinden hayatını kaybetmişti.

2020 yılından bu yana oğlunun odasının kapısını bile açamayan Ebru Şallı önceki gün İstinye’de görüntülendi.

Takvim’in haberine göre Ebru Şallı,röportajda “Enkaz altında can veren kızının elini bırakmayan o babanın görüntüsü hiç gözümün önünden gitmiyor. Herkes dışarıdan ahkam kesiyor konuşuyor, anlatıyor ama o adamı kimse anlayamaz.

“HEM AĞLADIM HEM YAPTIM…”

Pars’ın odasına vefatından sonra hiç girmemiştim. Hastane süreci olduğu için her şeyi çok yeni duruyordu..

Pars’ın eşyalarını güzel bir yere ulaştırmak istiyordum ve ben bunu başardım. Deprem bölgesindeki beş erkek çocuklu bir aileye ulaştım ve Pars’ın oyun bilgisayarından, çorabına kadar her şey tek tek güzelce paketledim. Hem ağladım hem yaptım.”

Www.cafemedyam.com

🔵 ‘EBRU ŞALLI İLE UĞUR AKKUŞ BOŞANIYOR’ İDDİASI

Ünlü manken Ebru Şallı’nın evliliğinde yaşadığı sorunlardan dolayı eşi Uğur Akkuş ile yollarını ayırma kararı aldığı öne sürüldü.

Geçmişte yaşadıkları krizleri atlatan ancak beraberliklerine bir şans daha veren çiftin bu kez fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma noktasına geldikleri iddia edildi.

-Şallı’nın evliliğini bitirmek için harekete geçtiği de konuşulanlar arasında. 

– Ebru Şallı:

“Çıkan haberlere bunları yazmak istedim. Henüz açılmış, herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman bizde fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Her şeyin hayırlısı olsun..” 

Uğur Akkuş’un geçtiğimiz aylarda trafikte seyir halindeyken tartıştığı Ebru Şallı’ya aracın içinde şiddet uyguladığı iddia edilmişti.

Çevredekilerin yardımıyla şiddetten kurtulan Şallı ise haklarındaki darp iddiasını kesin bir dille yalanlayarak evliliğinde sorun olmadığını söylemişti..

Www.cafemedyam.com

Uğur Akkuş sessizliğini bozdu

Uğur Akkuş:

“Son iki gündür çıkan haberlerle ilgili işlerimin yoğunluğundan dolayı açıklama yapma fırsatı bulamadım. Ancak beni çevremden arayanların artmasından dolayı bu açıklamayı yazma gereksinimi duydum. Boşanma haberleri her zaman olduğu gibi asılsız olup, evleri ayırdığımız boşanma aşamasında olduğumuz doğru değildir! Eşimin belirttiği gibi her evlilikte ve ilişki de olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıklarımız olmuştur. 

Bunun olması da gayet normaldir. Bizler robot değiliz, her zaman gülelim eğlenelim, mutluluk pozu verelim, hem de ülke olarak böyle bir yas yaşarken! Tekrar altını çizerek belirtiyorum boşanma haberleri yalan, evleri ayırdığımız yalan. Boşanma hazırlığında olduğumuz yalan, herkes işine baksın.”

🔵 İLGİLİ HABER İÇİN LİNK 👉 ‘NEREDE OLDUĞUNUN HİÇBİR ÖNEMİ YOK. ANNEN SENİ BIRAKMAYACAK, HEP YANINDA…’

🔵 İLGİLİ HABER İÇİN LİNK 👉 EBRU ŞALLI’NIN ACI GÜNÜ!

🔵 İLGİLİ HABER İÇİN LİNK 👉 EBRU ŞALLI’NIN OĞLU PARS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (VİDEO)

🔵 İLGİLİ HABER İÇİN LİNK 👉 OĞLUNU KAYBEDEN EBRU ŞALLI’DAN İLK PAYLAŞIM

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: