SEN HANGİ HAKLA BAKANLARA EMİR VERİYORSUN?

Binlerce yıllık Türk devlet geleneği çiğnenmekte, çürütülmekte, yok edilmektedir..
🔴 TÜRKİYE’NİN ASIL BEKA SORUNU BUDUR

✅ Binlerce yıllık Türk devlet geleneği çiğnenmekte, çürütülmekte, yok edilmektedir..

– Bu yıkıcı süreci AKP iktidarları ile paralel olarak parti lideri Tayyip Erdoğan başlattı..

Şu an, düşünüyorum da Hun Devletlerinde bu yoktu. Göktürkler’de yoktu. Selçuklularda yoktu. Osmanlıda bile yoktu..

✅ Ama Sayın Erdoğan, bu milleti de tarihini de adam yerine koymadığından çürüme dediğimiz işi başlattı: Nedir bu büyük hata? Oğlu Bilal Erdoğan’ı devletin kendisinden sonraki en büyük yöneticisi konumuna getirmesi…

– Nasıl olur, demeyin… Eylemlerine bakın görüyorsunuz…

– Bilal Bey bir vilayete gittiğinde valiler kendisini hazırola geçip devlet protokolü ile karşılıyor..

✅ Bilal Bey, bakanlara doğrudan emir veriyor. Geçenlerde yağcısı Ahmet Hakan ile AKP TV olan CNN Türk’te konuşurken bu gerçeği açıkça dile getirdi..

– Bakınız Hazret-i Bilal ne diyor:

“Malazgirt anmalarında Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ‘Konser verilmesi gerekiyor, yapın’ dedik; Ulaştırma Bakanlığı’na ‘Buranın yolunun halledilmesi gerekiyor, yapın’ dedik; Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ‘Burayı park alanı yapın’ dedik.”

✅ Şimdi ben de millet adına soruyorum: Sen kimsin de bakanlara, genel müdürlere; şunu şunu yapın; diye emir veriyorsun?

– Babanın cumhurbaşkanlığı makamında olması seni bakanlara emir verecek yetkiye mi taşıyor? Peki, baban cumhurbaşkanı olmasa, seni kim ciddiye alır?

✅ Bilal Bey bir de “Ben Türkiye’nin liderinin oğluyum diye hiçbir şey yapmayacak mıyım?” diyerek bizim gibileri eleştirmiş..

– Bilal Bey, Bilal Bey! Tekrar ediyorum: Baban şu an devleti yöneten tek adam olmasa idi seni kim dinler, kim ciddiye alırdı? Türkiye liderinin oğlu isen öyle davran! Bir iş yapacak isen de devletin imkanlarını kullanarak değil kendi becerinle ve birikiminle yap ki biz de “Aferin Bilal oğlana; bak iyi bir iş çıkardı!” diyelim. Ama sen sırtını Türkiye Cumhuriyeti’nin devlet gücüne ve hazinesine dayamışsın; Ensarcılık, Türgevcilik yapıyorsun. Ve buralarda da bu devletin kuruluş ideolojisine hasım nesiller yetiştirmeye çalışıyorsunuz..

– Bilal Bey, birileri sana “Şehzade gibi davran!” dese bile bakanlara emir vermek, valileri korkudan titretmek, devlet protokolünde boy göstermek sınırlarının dışındadır. Öğrenmelisin ki Padişah oğulları bile vezirlere emir veremez idi. Sen bakanları basit memurlar gibi kullanarak bu milletin devlet geleneğini yıktığını görmüyor musun?

– Ne diyorlardı o padişahlara her sabah: -Mağrurlanma padişahım, senden büyük Allah vardır. Buna ben de tüm kalbimle inanıyorum..

– Bilal Bey, size ordusu ve parası ile mağrurlanan Lidya Kralı Karun’un (Krezüs) hikâyesini yeniden okumanızı öneririm..

Yurt Gazetesi – Rıza Zelyut

NE OLMUŞTU?
🔵 BİLAL ERDOĞAN HAKLI. BİR ÇOK ŞEYE İBN HALDUN’DAN BAŞLANABİLİR 
DÜNYANIN EN MACERACI DÜŞÜNÜRÜ İBN HALDUN’DAN ‘ASABİYYET’ DERSLERİ ..!

– Toplumlarda yükselişi de düşüşü de, bereketi de çürümeyi de isabetle sapladı..

‘Mukaddime’si bugünler için halen bir ilham ve ibret kaynağı. İlginçtir, iktidar için de. Bilal Erdoğan, “İktisada keşke Marx ve Smith yerine onunla başlasaymışım” diyor. Başlasaymış elbette ama İbn Haldun daha çok bir bitişi anlatır…

HABERİN DEVAMI İÇİN RESİME TIKLAYIN 👇

🔵 AVM’LERİN AÇILMASI VE BİLAL ERDOĞAN’IN RESTORANLARI
BİLAL ERDOĞAN LÜKS AVM’DE TAVUKÇU AÇTI

Bilal Erdoğan’ın ortakları arasında yer aldığı Doruk Izgara şirketi, lüks alışveriş merkezinde tavuk restoranı açtı.

Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın ortakları arasında yer aldığı Doruk Izgara şirketi, çay ve “waffle”dan sonra şimdi de lüks alışveriş merkezinde tavuk restoranı açtı..

HABERİN DEVAMI İÇİN RESİME TIKLAYIN

🔵 İSTANBUL’UN BEYİ(!) BİLAL: ÇOCUKLARIMIZ BİLAL ERDOĞAN’A EMANET
“İMAM HATİBE GİTMEYEN ÖLSÜN MÜ!”

“Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz’ın Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanmasının perde arkasında Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan var”

Kritik karar yine bir gece yarısı geldi. Cuma yatağa girdiğimizde Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili’ydi. Sabah uyandık Nazif Yılmaz oldu..

HABERİN DEVAMI İÇİN RESİME TIKLAYIN 👇

🔵 İSTANBUL’DA KOPARILAN KIZILCA KIYAMET! LİSTENİN BAŞINDA ‘BİLAL ERDOĞAN’ VAR!
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN 2018 VE DAHA ÖNCESİNDE VAKIF, DERNEK VE CEMAATLERE YAPTIĞI YARDIMLAR ORTAYA ÇIKTI.
”ADAMLARA, DERNEKLERE, CEMAATLERE HİZMET İŞİ BİTTİ.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 ve daha öncesinde vakıf,dernek ve cemaatlere yaptığı yardım 847 milyon liradan fazla olduğu ortaya çıktı.

– İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu:


”Adama, derneklere, kişilere, vakıflara ve cemaatlere hizmet işi bitti. İstanbul’a hizmet edeceksiniz. Öyle şeffaf bir yönetim başlayacak ki, makamım dahi toplumun gözü önünde olacak.”

HABERİN DEVAMI İÇİN RESİME TIKLAYIN 👇

İLGİLİ YAZILAR

DAHA FAZLASI

+ There are no comments

Add yours

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.