SIYASET

KOLTUĞU BIRAKMIYOR. BUNUN NEDENİ DE DEVLET BAHÇELİ’NİN KOLTUKTAN İNİNCE YAPACAĞI BİR ŞEY OLMAMASI

Devlet Bahçeli: “Bir avuç ne idüğü belirsiz doktor kılıklı anarşist ruhlu insanlardan mesleği kurtarmak lazımdır”

🌐 BAHÇELİ’NİN HEDEFİNDE YİNE TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ VAR: ‘KAPATILMALIDIR’ ..!
✳ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sağlıkta şiddete karşı çağrı eylem çağrısı yapan Türk Tabipler Birliği’ni hedef aldı..
  • Devlet Bahçeli:

“Her olayda millete ters düşen ve siyasete alet olmuş kurumlarla bir yere varmak mümkün değildir. Her defasında söylüyorum Tabipler Birliği kapatılmalıdır..”

– MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipler Birliği’ni (TTB) hedef aldı.

  • Devlet Bahçeli:

“Konya Şehir Hastanesi’nde Dr. Ekrem Karakaya’nin öldürülmesine ilişkin.. En son bir doktor kardeşimizin hakkın rahmetine kavuşması, bir cinayetle muhatap olması sonucunda hayatını kaybetmesi sonucunda millet olarak büyük bir üzüntü içerisinde olmamız gerekirken, her alandaki şiddeti topluca nasıl kınayacağımızı, nasıl aşacağımızı, barış ve huzura nasıl kavuşacağımızı ortaya koymamız gerekirken, bazı sözde meslek grupları toplumsal kargaşa yaratmak, siyasileşmek ve siyasi iktidarı istifaya davet edecek tarzda küstahça bir zillet ittifakının yandaşları gibi hareket etme gafletine düşmüşlerdir..

Bunlar ülkemiz için yararlı davranışlar değildir..

Terörle mücadelede ülke içinde ve ülke dışında şehitlerimiz varken, terörle mücadelede üstün bir başarının işaretleri görülürken Türkiye’de şiddetten yararlanarak, şiddeti fırsat bilip bunlarla ilgili toplumsal değerlendirmelere, şiddeti nasıl önlememiz gerektiği konusunda milletimizi aydınlatma ve onları huzura davet etme çabaları varken, Türkiye’nin her tarafında 50, 60’ı geçmeyen doktoruyla, 50, 60’ı geçmeyen avukatıyla gösterilere ve bu arada da polis kardeşlerimizle çatışmayı tercih edecek ve onlara hakaret edecek durumlara düşmeye kimsenin hakkı yoktur..” 

✳ ‘TABİPLER BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR’

Bahçeli, TTB’yi hedef alarak şunları söyledi..

  • Devlet Bahçeli:

“O bakımdan bayramı vesile addederek toplum olarak huzura, bayram sonrasında ekonomik ve sosyal yönden iyileşmelere topluca gayret göstermeye; ve hepimizin bildiği gibi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin 5’inci yılındayız. 5’inci yılın sonunda muhtemelen 18 Haziran 2023’de Türkiye bir genel seçim yaşayacağı için her şeyi millet iradesine bırakmayı, tercihi milletimizin yapmasını arzulamayı düşünmeliyiz. Yoksa 3-5 ne idüğü belirsiz, her olayda millete ters düşen ve siyasete alet olmuş kuruluşlarla bir yere varmak mümkün değildir. Her defasında söylüyorum; Tabipler Birliği kapatılmalıdır. Hekim kardeşlerim kendi kuruluşlarını yeniden sahiplenmeli ve yeni bir organizasyona gitmelidir. Bir avuç ne idüğü belirsiz doktor kılıklı anarşist ruhlu insanlardan mesleği kurtarmak lazımdır”

Öte yandan Bahçeli, “Türk Tabipler Birliği’nin başındaki ‘Türk’ ismi sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna, “Bu soru mudur? Türk ismini taşıyan, Türk’e düşman olur mu?” cevabını verdi..

Cumhuriyet

İLGİLİ HABER

🌐 NAMIK KEMAL ZEYBEK: BAHÇELİ ÜLKÜCÜ VE MHP’Lİ DEĞİLDİR. GÖREVLİ BİR AJANDIR. SARAY ONU MHP’DE TUTUYOR
✳ “BAHÇELİ MİT’LE ALAKALI, BUNU UZAKLAŞTIRIN” ..!
“MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş’in Babalar Günü mesajı dikkat çekti..!”

Eski AKP Milletvekili Kutalmış Türkeş, MHP Genel Merkezi’nde Alparslan Türkeş’e ihanet ve hakaret edenler olduğunu belirtti.

MİT’LE ALAKALI BUNU UZAKLAŞTIRIN..!”

Yaşar Okuyan, MHP’de siyasete başladı ardından Anavatan Partisi (ANAP) iktidarı döneminde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevini yaptı…

Yaşar Okuyan// cafemedyam
🌐 Yaşar Okuyan, Erdoğan’a desteğini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında iddialarda bulundu..!”
  • Yaşar Okuyan:

“Ben belgelerle konuşurum. Ben Bahçeli’yi hiçbir dönem MHP’li olarak göremedim. Bir defa rahmetli Türkeş, Ankara askeri hastanede yatarken giderdik, kendi el yazısıyla not yazıp avuç içinde saklar, giderken ‘herkese çok selamlar’ der elimize sıkıştırırdı. O mektuplardan birinde ‘Bu Devlet Bahçeli nereden çıktı, MİT’le alakalı bunu uzaklaştırın’ diyor. Darbe sırasında tutukluyken diyor bunu.”

“TÜRKEŞ VE AİLESİ BİZİM MİSAFİRİMİZDİR..!”
  • Yaşar Okuyan:

”14 yaşındaydım, rahmetli Alparslan Türkeş daha MHP genel başkanı değildi tanıştığımızda. Yalova’da dedem Rasim Koçalp yanına çağırdı. Bana ‘Türkeş ve ailesi bizim misafirimiz 15 gün’ dedi. Bisikletim var o zamanlar. ‘Ona her sabah bir süt, bir ekmek bir de Tercüman Gazetesi alıp götüreceksin’ dedi. Harçlığımı dedemden alıyorum bu nereden çıktı şimdi derken o tarihten beri bizim bütün çizgimiz vatan millettir. Asıl mesleğim gazeteciliktir.”

VİDEO

✳ “N.Kemal Zeybek: ‘Devlet Bahçeli ülkücü ve MHP’li değildir Görevli bir ajandır Saray onu MHP’de tutuyor‘..!”
✳ “DEVLET BAHÇELİ HÜKÜMETİ KEMAL DERVİŞ’LE YIKTI..!”
  • Yaşar Okuyan:

”Bahçeli ‘korkaktır’ diyorum. Millete akıl verip ‘milletin iradesine gidelim’ diyor. Sen partinin tabanın iradesini saymıyorsun, şimdi kim oluyorsun da ‘millet iradesi’ diyorsun. 1270 delegenin 800’den fazlası imza veriyor, yok sayıyorsun. Koltuğu bırakmıyor. Bunun nedeni de Devlet Bahçeli’nin koltuktan inince yapacağı bir şey olmaması. Sosyal çevresi yok ve hayatı o koltuk. AKP’den önceki hükümeti önünde 1,5 sene olduğu halde Kemal Derviş’le beraber yıktı. Neden? Çünkü Bahçeli görevli bir ajandır. Hukuki sorumluluk benim, bana açsın tüm davaları. Her yerleri oynuyor son zamanda. 45 senedir tanıyorum hep soru işaretleri veriyor insana.”

🌐 İKTİDAR, İHANET ÜSTÜNE İHANET YAPIYOR..!
  • Yaşar Okuyan:

”Bir kere ülke iç ve dışta savaş halinde. Askeri göndermişsin Suriye’ye. IŞİD, PKK ve bir yandan seni boğmaya çalışan emperyalist güçler var. Sen bir anda çıkıyorsun ‘anayasa değişikliği’ diyorsun. Bu şartlar altında referandum olması ürkütücü. Türkiye bu yeni maddeleri taşıyamaz. Evet de çıksa hayır da çıksa bunları aştı Türkiye. Otobana girdiniz ‘50 km sonra çıkış yazıyor’ mecburen gideceksiniz dönemezsiniz. Cumhuriyet’in temel değerleri yok oldu. İktidar ihanet üstüne ihanet yapıyor. Yapılanlar daha da dibe vuracak ama sonucunda Allah’a inandığım kadar inanıyorum ki son durakta ne Erdoğan var ne de AKP.”

GÜN, MUSTAFA KEMAL’İN YOLUNDA BİRLEŞME GÜNÜDÜR..!
  • Yaşar Okuyan:

”Bak ben bir örnek vereyim. 90 sene önce iki tane sandık kurulsaydı. Birinde Vahdettin yazsa diğerinde Atatürk. Atatürk yazan sandığın içinden oy çıkmazdı. Ama o sandığın içinden 7 düveli dize getiren, emperyalistleri kovalayan bir yol haritası çıktı. Bakın ben Mustafa Kemal’i bu dönemde tanıdım anladım. Ama şimdi işte Mustafa Kemal’i tanıma zamanı. 57 yaşına kadar 3 bini aşkın kitap okumuş, düşünün. Üstünü çizip notlar almış. Hayatında çizgi roman dışında kitap okumayanlar kim oluyor da Atatürk’e dil uzatıyor. Bu adamın kurduğu yoldan geri dönülür mü? Bugün Mustafa Kemal’i anlama günü. Atatürkçü falan olmadım asla. Çünkü o şekilde addeden kendisini ya hiç kitap okumuyor ya da anlamıyor. Gün Mustafa Kemal’in yolunda birleşme günüdür. Bu saltanat böyle sürmez. Bu yükü bu ülke kaldırmaz. Bir yerde kırılacak bu iklim. Biz, Mustafa Kemal’in çizgisinden koptuk ve çok kötü işler oluyor..

Ben MHP’nin Türkeş ile beraber kurucusuyum. 1980 darbesi öncesinde Devlet Bahçeli diye birisi yoktu. Yan yana olduğumuz MHP’li arkadaşlarımız Devlet Bahçeli korkusundan telefonla bile arayamadılar şu saate kadar. Sadece şaşırdım.”

https://www.cafemedyam.com/2022/03/27/bahcelinin-goruntuleri-ortaya-cikti/siyaset/?preview_id=10989&preview_nonce=c6efa98a8e&preview=true&_thumbnail_id=93695

İLGİLİ HABER

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: