BİLİM & TEKNOLOJİ

Dislike nedir? Dislike nasıl atılır?

.

✳DİSLİKE NEDİR, NASIL ATILIR..!?
Fahrettin Altun’un Boğaziçi videosu ‘dislike’ yağmuruna tutulunca, yorumlara kapatıldı..!”

Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un sunum yaptığı, “Boğaziçi’nde Neler Oluyor?” başlıklı video, dislike (beğenmeme) rekoruna koşunca beğeni ve yorumlara kapatıldı..

Fahrettin Altun'un Boğaziçi videosu ‘dislike’ yağmuruna tutulunca, yorumlara kapatıldı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın hazırladığı 1.5 dakikalık “Boğaziçi’nde Neler Oluyor?” başlıklı video ‘dislike’ yağmuruna tutulunca, video beğenme ve yorumlara kapatıldı..

”İFADE ÖZGÜRLÜĞÜYLE İLGİLİ OLMADIĞINI” SAVUNDU..!”

Fahrettin Altun’un İngilizce olarak Boğaziçi Üniversitesi’ndeki atanmış rektör karşıtı protestoların “ifade özgürlüğüyle ilgili olmadığını” savunduğu videoda, öğrencilerin okulu ve rektörlük binasını işgal etmeye kalkıştığı vurgulandı. Gösterileri “küçük bir grubun işi” olarak yorumlayan Altun, Boğaziçi Üniversitesi protestolarına katılan bazı kişilerin PKK/YPG üyesi olduklarını da savundu.

YORUMA VE BEĞENİYE KAPATILDI..!”

İletişim Başkanlığı’na ait daha önce yüklenmiş videolardaki yorum ve beğeni kısmının açık olduğu, Boğaziçi Üniversitesi’yle ilgili videonun ise yoruma ve beğeniye kapatılması dikkat çekti.

4 Şubat 2021 tarihinde yüklenen video, şu ana kadar 80 bine yakın görüntülendi.

Sosyal medya kullanıcıları beğenme (like), beğenmeme (dislike) butonları aracılığı ile paylaşım hakkındaki görüşlerini ifade edebiliyor.

Like gönderiyi beğenme anlamına gelirken, dislike gönderiyi beğenmeme anlamına geliyor.

Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndan (YKS) önce sosyal medya üzerinden gençlerle video konferans buluşması gerçekleştirdi..!”

Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanan konferansta öğrenciler #OyMoyyok hareketi başlattı.

Gençlerin Eroğan’a ‘oy yok’ yorumları sonrası videonun yazışma sistemi durduruldu.

Ayrıca gençler Erdoğan’ın yayınına binlerce dislike (beğenmeme) attı.

✳ERDOĞAN’IN YAYININA 285 BİN DİSLİKE ATILDI..!

Erdoğan’ın Youtube üzerindeki canlı yayını şuana kadar 66 bin like (beğenme) alırken, 285 bin dislike (beğenmeme) aldı.

İNCE: GENÇLER BU KADAR DİSLİKE VERMEYİN..”

CHP’li Muharrem İnce ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Gençler bu kadar “dislike” vermeyin internetin fişini çekerler sonra” dedi.

DAVUTOĞLU’NDAN GÖNDERME..!”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medyadan gelen soruları yanıtladığı Onedio söyleşinin linkini sosyal medya hesabında paylaşırken:

“Gençler ve her daim genç kalanlar; @onediocom’da sizlerden gelen soruları yanıtladım. Üstelik, yoruma da açık..” ifadesini kullandı..

YOUTUBE DİSLİKE SATIN ALMAK..!

Dislike, olumsuz beğeni anlamı taşımaktadır.. 

Youtube dislike satın al işlemini yalnızca kendi videolarınız için değil, rakip gördüğünüz kanalların paylaştığı videolar için de yapabilirsiniz.

Bu sayede rakip videoların beğeni sayısını azaltarak, kendi videolarınızı öne çıkartabilirsiniz. 

Youtube dislike satın al işlemi, Youtube kullanıcılarına kendilerine ifade etme özgürlüğü tanımaktadır.

Herhangi bir Youtube kanalına sahip olmasanız bile, içeriğini beğenmediğiniz, hakaret içeren, olumsuz örnek oluşturacağını düşündüğünüz videolara tepkinizi belli etmek için dislike satın alabilirsiniz.

Youtube kullanıcıları, dislike satın almak için çok sayıda sebebe sahiptir.

✳SEÇTİĞİM YOUTUBE VİDEOLARININ DİSLİKE SAYISINI NASIL ARTTIRABİLİRİM..!?

Youtube videolarının dislike sayısını hatırı sayılır bir oranda arttırmanın tek yolu, internet sitelerinin sunduğu Youtube dislike satın al hizmetlerinden faydalanarak dislike satın almaktır. Böylece kısa bir zaman içerisinde seçtiğiniz videoların dislike sayısı artış gösterecektir.

YOUTUBE DİSLİKE SATIN AL İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞMEKTEDİR..?

Dislike satın almak için seçtiğiniz videonun güncel olması gerekmez.. Daha önceden paylaşılmış bir video için de dislike satın alabilirsiniz.

Adım adım satın alma işlemleri;

Youtube’da hangi videoya dislike satın almak istiyorsanız o videonun linkini video linki alanına yapıştırın.

Daha sonra videoya kaç adet dislike satın alacaksanız, dislike adetini girerek sipariş adımını tamamlayabilirsiniz.

Sipariş aşamasından sonra, satın al diyerek sepete yönlendirileceksiniz. Sepette aldığınız ürünleri kontrol ederek ödeme ekranına geçebilirsiniz.

Ödeme ekranında güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Youtube dislike satın alma işleminizi tamamladıktan hemen sonra, dislike sipariş işleminiz hemen işleme alınmaktadır.

Youtube dislike satın alma hizmetleri için kullanılan yazılım sayesinde, ödemenizi tamamlamanızdan kısa bir süre sonra satın aldığınız dislike sayısı videonuza eklenmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde satın aldığınız dislike sayısı için iade garantisi verilmekte.

YOUTUBE DİSLİKE SATIŞI..!

Youtube bünyesinde tüm kanallar, birbirleriyle farklı kategorilerde rakip olarak tanımlanabilirler. Bu durum, sürekli olarak yarış halinde olmalarına yol açacaktır..  

Youtube dislike satın al kategorisinde yer verilen fiyatlar aracılığıyla, gerçek profil sahipleri veya botla dislike atılmasını sağlayabilirsiniz..

Kendi videolarınız için değil, rakip kanalların videoları için dislike olanaklarından yararlanmanız sağlanıyor. Bu durum, normalde kendi kanalınız için bir etki yaratmayacak gibi dursa dahi daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Orta ve uzun vadede oluşacak etkileri net olarak görülecek olan dislike atma işlemleri, rakip kanalların beğeni ve beğenmeme oranlarını da bir anda bozmuş olacaktır.

✳YOUTUBE’DE NEDEN DİSLİKE SATIN ALINMALI..!?

Youtube her zaman için dislike faaliyetlerinin doğal olarak algılanabileceği bir durum oluşmasını sağlıyor. Videolarda kalite, Youtube tarafından değerlendirilebilmesi için öncelikle beğeniler ve yorumlar değerlendirilir. Yorumların sayısının artmasını sağlamak, beğeni sayısını artırmak ve izlenmenin yükselmesi için hedef kitle belirlemek gereklidir. Böylelikle kendi kanalınız için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz.

Rakiplerinizi arkada bırakmak için gerekli olan en önemli etken, videolarının beğenilmemiş ve kalitesiz olarak tanımlanmış şekilde görünmesini sağlamaktır. Youtube’un rakipleriniz tarafından üretilen videoları önermeyi bırakması veya azaltması için tüm videolarına dislike botu atılabilir.

Yabancı Dislike Satışı: 

Yabancı hesaplar için belirlenen videolarda gerçekleştirilecek olan dislike atma işlemleri direkt olarak kanalları etkiler. Normalde 1000 kişiye ulaşması gerekirken, videonun kalitesiz olduğu analiz edilecek ve dislike nedeniyle tam olarak hedef kitleye ulaşamayacaktır. Bu süreç de direkt olarak sizin videolarınızın, rakibin ulaşamayacağı bireylerin karşısına çıkma ihtimalini artırır. Rakiplerinizi geride bırakmak ve onların hedef kitlesini de kendi abone kitlenize katmak için bu tekniği kullanabilirsiniz.

Avantajlı sonuç elde etmek, çok daha kısa bir süre içerisinde rakiplerinizin önüne geçebilmek amacıyla birçok videoya dislike atılabilir. Eğlence, oyun, bilim kültür sanat gibi kategorilerde rakipleri arkada bırakmak için belirli aralıklarla videolarına dislike atılabilir. Lokal bir erişim sıkıntısı yaşaması istendiği taktirde özellikle Türk hesaplar üzerinden dislike atmak mümkün oluyor. Kanallar için gerçekleştirilecek faaliyetler sayesinde gerekli işlemler, dislike satın al kategorisinden her kanal videoları için kullanıma uygundur.

Facebook hesabınızı ve Instagram hesabınızı unutmayın. Bu hizmetler ile Facebook ve Instagram hesabınız popülerlik kazanacak ve dünyaya yeni bir kapı açacak. Yabancı ve gerçek kullanıcılarla tanışın! Instagram yabancı gerçek takipçi satın alarak yabancı gerçek kişilere erişebilirsiniz. Facebook yabancı gerçek takipçi satın alarak yine aynı şekilde yabancı potansiyel kitlelere ulaşabilirsiniz.

100 Youtube Türk Bot Dislike 6,80 TL

250 Youtube Türk Bot Dislike 16,50 TL

500 Youtube Türk Bot Dislike 32,00 TL

İLGİLİ HABER

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: