MAGAZİN

Kriminal suçlu Alaattin Çakıcı kimdir?

.

ALAATTİN ÇAKICI’DAN BAHÇELİ’YE İADEYİ ZİYARET..!

AKP ile MHP’nin ortak imzasıyla hazırlanıp yasalaşan İnfaz Kanunu ile tahliye olan organize suç örgütü lideri  Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi parti genel merkezinde ziyaret etti..

Ziyaretiyle ilgili Twitter hesabından Bahçeli ile çekilmiş bir fotoğraf paylaşan Çakıcı// cafemedyam
  • Alaattin Çakıcı:

“Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim” diye yazdı.

DEVLET BAHÇELİ 2 YIL ÖNCE ZİYARETİNE GİTMİŞTİ..!”

 Bahçeli, 2 yıl önce Alaattin Çakıcı cezaevindeyken, rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ziyaret etmişti.

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ..!


Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli için ‘bir daha benim ve Devlet Bahçeli hakkında açıklama yapmasın’ diyerek tehdit etti! Çakıcı, Selahattin Demirtaş’la ilgili de hakaret içeren ifadeler kullandı..

TEHDİT EDECEK KADAR KORKAK..!”

Kırıkkale Keskin T tipi cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı, ‘basın danışmanı’(!) olduğu belirtilen Ferhat Aydoğan aracılığıyla yaptığı açıklama: ”Sezai Temelli sen Devlet Bahçeli’yi ağzına alacak adam mısın? Bak beni dinle, ben bu ülkede çok adam bayılttım seni de bayıltırım. Senin gibi ulusal basında teröristlere hizmet edenlere buradan sesleniyorum, vatana ihanet eden Can Dündar gibi bayılmak mı istiyorlar? Devlet Bahçeli’ye bir kelime konuşursan seni bayıltırım ve bu Türkiye’nin her yerinde yurtdışına gittiğin zamanda seni mutlaka üç, beş kişi karşılar.”

‘DEMİRTAŞ KORİDORA ÇIKAMAZ’ DİYEREK KORKAKLIKTA TAVAN YAPTI..!”

Devlet Bahçeli, bu organize suç liderini, erdoğana’a hakaret etmiş ve ceza almış, kadın katilini, açıklamasında ‘gözü kara yiğit’ diye övdü.

  • Çakıcı:

“Evet kriminal suçluyum ama vatan haini değilim. HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, ‘talimat vermem’ halinde ‘cezaevinde koridora dahi çıkamaz’ ”

ALAATTİN ÇAKICI KİMDİR.,!?

Alaattin Çakıcı 20 Ocak 1953, Trabzon’un Arsin ilçesine bağlı Fındıklı köyü doğumlu.

17 Ağustos 1998’de Türkiye ve Avusturya polisiyle birlikte düzenlenen bir operasyonla, modacı Canan Yaka ile sanatçı Selçuk Ural’ın kızı Aslı Ural’la birlikte Fransa’nın Nice kentinde yakalandı. Çakıcı’nın üzerinden Nedim Caner adına düzenlenmiş kırmızı bir pasaport ve 17 bin dolar çıktı.

Borsacı Adil Öngen’in kurşunlanmasıyla ilgili davada,

  • Çakıcı:

”Yurtdışında Millî İstihbarat Teşkilatı adına çalışıyorum ve hep devleti korudum ama ‘piyon gibi’ kullanıldım. En demokratik ve gelişmiş ülkelerde bile derin devlet var ve olması gerekir. Ama bizdekilerin cılkı çıkmış.” diye ifade verdi.

Millî İstihbarat Teşkilatı Eski Yurtdışı İstihbarat Başkanı Nuri Gündeş: ”Alaattin Çakıcı’nın, dinliyorsa, yanaklarından öperim; eğer devlete bir hizmeti varsa…” diye konuşur.

HÜKÜM GİYDİĞİ SUÇLAR.,!”

1-) Gazeteci Hıncal Uluç’u yaralamaya azmettirmek… 3 yıl 4 ay hapis cezası verildi.

2-) 15 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Karagümrük Spor Kulübü Lokali’ne yönelik 26 Mart 2000 tarihinde düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirmek… Çete suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası verildi. [müessir fiile azmettirmekten de 14 yıl 9 ay cezaya çarptırıldı. Yargıtay çete suçundan verilen cezayı onarken, müessir fiile azmettirme cezasında usul eksikliği buldu(!!!)]

3-) Borsacı Adil Öngen’in arabasının kurşunlanması’na azmettirmek… 10 yıl 10 ay hapis cezası verildi

4-) 1995 yılında eski eşi Nuriye Uğur Kılıç’ın öldürülmesini azmettirmek… Ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. (Mahkeme, Karısının Çakıcı’ya söylediği, “Öcalan senden daha şerefli” sözü nedeni ile tahrik indirimi yaptı ve neticede Çakıcı’ya 19 yıl 2 ay hapis cezası verdi.)

5-) Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 10 ay hapis cezası verildi.

İLGİLİ HABER

www.gazeteduvar.com.tr
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: