GÜNDEM

Sedat Peker’in belalısına operasyon!

.

“SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ GÜNİZ AKKUŞ GÖZALTINA ALINDI”

Kendisini “hanım ağa” olarak tanıtan suç örgütü lideri eski polis Güniz Akkuş gözaltına alındı…

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, suç örgütlerine yönelik yaptığı çalışmalara ‘silahla birden fazla kişi ile yağma’ suçundan aranmaları bulunan, liderliğini Güniz Akkuş’un yaptığı suç örgütüne yönelik dün eş zamanlı olarak operasyon düzenledi.

Operasyonlarda eski bir polis olan Güniz Akkuş ile birlikte Mustafa Kemal Yavuz yakalanarak gözaltına alındı. İki şüpheli emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

NE OLMUŞTU?

PEKER’E MEYDAN OKUYAN GÜNİZ AKKUŞ’A OPERASYON

İstanbul’da düzenlenen suç örgütü operasyonunda Sedat Peker’i tehdit ettiği videoyla gündeme gelen ‘Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş’un da aralarında bulunduğu 10 şüpheli yakalandı..

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TEHDİT

Son dönemde özellikle organize suç örgütü liderleri lehine ve aleyhine olmak üzere iki grup halinde sosyal medya paylaşımlarında bulunarak birbirlerini ölümle tehdit ettikleri belirlenen kişilere yönelik İstanbul merkezli 7 ilde düzenlenen operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar arasında “Hanımağa” olarak bilinen Güniz Akkuş da yer alıyor.

https://www.cafemedyam.com/2019/11/24/meral-aksenerin-suc-orgutu-elebasisi-ile-iliskisi-nedir/

7 FARKLI İLDE OPERASYON

13 şüpheliyi yakın takibe alan polis, İstanbul, Ankara, Adıyaman, Antalya, Bursa, Kocaeli ve Mersin olmak üzere toplam 7 farklı ilde operasyon düzenlendi.

“Hijyen” adı verilen operasyonda şu ana kadar 10 kişi gözaltına alındı. Operasyonda silah ve suç unsurlarının da ele geçirildiği öğrenildi.

Güniz Akkuş, Karadağ’a kaçtığı iddialarını çektiği videolarla yalanlayan ve geçen hafta “Berat Albayrak beni bitirmek istiyor” dediği bir video paylaşan Peker’i, YouTube kanalında yayımladığı iki video aracılığıyla tehdit etmişti.

https://www.cafemedyam.com/2020/05/13/organize-suc-orgutu-liderinden-berat-albayrak-aciklamasi/

İLGİLİ HABER

Cumhuriyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: