MAGAZİN

BOĞAZDA RESTORAN KİMİN: YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

“OKAN KURT’UN ‘ALIKONULDUĞU’ İDDİASINDA YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI”

Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt, Beykoz’da anlaşmazlık yaşadığı kişiyle arbede yaşamış, Akalın ise sosyal medyada yayınladığı videoda Okan Kurt’un dükkanda alıkonulduğunu iddia etmişti..

Yaşanan anlara ait kamera görüntüleri ortaya çıktı.. Görüntülerde Okan Kurt’un oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişiye saldırdığı ve ardından arbede yaşandığı görülüyor..

Okan Kurt’un 'alıkonulduğu' iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktıA

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, Beykoz’da kiracısı olduğu restoranı işleten şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ile anlaşmazlık yaşadığı kişi arasında tartışma çıkmış, Akalın da sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda Okan Kurt’un dükkanda alıkonulduğu iddiasında bulunmuştu. Basına yansıyan olay gündemde yer etmişti..

“CUMHURBAŞKANI’NIN BERBERİ”

Kavga sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Okan Kurt:

“Ben kız kardeşimin dükkanına geldim. Yandaki arkadaşlar tehdit edince aramızda bir arbede çıktı..

Ondan sonra da onlar öyle kafalarına göre bir şeyler yapmaya çalıştı. Biz de öyle bir cevap verdik..

Tehdit burada bir arkadaş var, ben ‘Cumhurbaşkanı’nın berberiyim’ diyor. ‘Ben bu sokağın sahibiyim’ diyor.. Bizim Cumhurbaşkanı’na boynumuz kıldan ince. Bugüne kadar sustuysak da zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırına sustuk..

Ama ben burada ‘Bu sokağın sahibiyim’ bilmem ne, bunlar doğru şeyler değil..

Gelmişler burada bizi buradan çıkaracaklarmış. Aileme ‘Siz buradan gideceksiniz’ tehditleri. Arabamızı parçalamışlar, babamın arabasını parçalamışlar. Küçücük kız kardeşimin üzerine yürümüşler” ifadelerini kullanmıştı..

Son olarak, yaşanan olaya ait yeni görüntüler ortaya çıktı..

Dükkanda yaşanan tartışma ve ardından yaşanan arbede kameraya anbean yansıdı..

Görüntülerde Okan Kurt’un bir masada oturup yemek yediği, ardından masaya iki kişinin daha gelip oturduğu görülüyor..

Kurt ile masaya oturan kişi arasında tartışma çıkıyor. Tartışma esnasında sinirlerine hakim olamayan Okan Kurt oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişinin üzerine yürüyor..

İlk olarak Okan Kurt’un karşısındaki kişiye saldırmasıyla arbede çıkıyor ve Kurt, tartıştığı kişiyi yere yatırıyor.Öte yandan yaşanan olayın ardından polis soruşturma başlattı.

NE OLMUŞTU?

“DEMET AKALIN’IN EŞİ TEHDİT EDİLDİ, ERDOĞAN’IN BERBERİNİ SUÇLADI”

Demet Akalın, Okan Kurt’un sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga ettiğini söyledi..

Instagram’dan video paylaşarak polisten yardım isteyen Akalın:

“Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış” dedi..

Olayın ardından açıklama yapan Okan Kurt ise kendisini içeriden çıkarmayan kişinin Cumhurbaşkanının berberi olduğunu söyledi..

Okan Kurt’un sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga ettiğini söyleyen Demet Akalın, Kurt’un dışarı çıkartılmadığını açıkladı. Akalın, polisin de içeri girmesine izin verilmediğini belirtti.

Demet Akalın:

“Nerede yaşıyoruz ya? Nerede yani bu polisler? Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Adamın can güvenliği yok yani” dedi..

Akalın:

“Şu an İzmir Havaalanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Hirahan’da, yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt’u çıkartmıyorlarmış dışarı. Polisi sokmuyorlarmış dükkanın içine. Nerede yaşıyoruz biz? Nerede yaşıyoruz, Beykoz emniyeti nerede? Nerede yani bu polisler? Anlayamadım yani. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan’. Nasıl oluyor bu işler?

Bütün basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Birinin bakalım Hirağan’a, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz. Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar.”

“CUMHURBAŞKANININ BERBERİYMİŞ”

Olayın ardından açıklama yapan Okan Kurt, kendisini içeriden çıkarmayan kişinin Cumhurbaşkanının berberi olduğunu söyledi.. 

Kurt, açıklamasında:

“Beni içeriden çıkarmayan adam Cumhurbaşkanının Berberiymiş. Babamın arabasını parçalamışlar, kardeşimin üzerine yürümüşler..”

NE OLMUŞTU?

DEMET AKALIN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Karantina döneminde konserleri iptal olduğu için “geçinemiyorum” diyerek gündeme gelen Demet Akalın, ultra lüks lokanta açtığı iddialarına yanıt verdi.

Boğaz’da açtığı Hira Han isimli lüks restoran haberleriyle gündem olan Demet Akalın, alışveriş için gittiği bir AVM’de muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Akalın özellikle sosyal medyanın bir numaralı gündem maddelerinden olan lüks restoran hakkında açıklamada bulundu..

Corona virüsü salgını döneminde sahne alamadığı için ‘Geçinemiyorum’ diye isyan eden ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Boğaz’da açtığı lüks restoranla gündeme geldi..

Daha önceden bir sosyal tesis olduğu bilinen mekanın adının Hira Han olması dikkat çekti. Son derece lüks bir şekilde dekore edilmiş mekandaki eşyalar da uzun süre konuşulmuştu.

Eski kocası iflas eden Demet Akalın’ın yeni mekanını gören sosyal medya kullanıcıları ise “Hani geçinemiyordun?” diyerek tepki gösterdi.

MEKAN ESKİ EŞİNİN AİLESİNE AİT ÇIKTI

Hira Han üzerinden yapılan yorumlara muhabirlerin kendisine yönelttiği sorular üzerinden yanıt veren Demet Akalın mekan hakkında açıklama yaptı.

Akalın, “O restoran benim değil arkadaşlar. Okan’ın ailesine ait.” derken Okan Kurt ise “Restoran bizim değil arkadaşlar. Kız kardeşim açtı orayı. Dilan Kurt’a ait.” dedi.

Demet Akalın ve Okan Kurt yaşadıkları maddi kriz nedeniyle zor günler yaşamış ve Akalın evine gelen haciz memurları sonrasında Okan Kurt’tan boşanma kararı almıştı.

ÖZLEM YILDIZ MEKANI BEĞENDİ

Bu arada Demet Akalın, önceki gün yeni mekanda yakın arkadaşlarını ağırladı. Özlem Yıldız, mekandan fotoğraf paylaşıp, “Yeni yerimiz belli.” yazdı.

https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1272479131423424512?s=20

“DEMET AKALIN, OKAN KURT’LA BARIŞMA NEDENİNİ AÇIKLADI!”

Şarkıcı Demet Akalın, bir internet sitesi tarafından ‘2018 yılının en dobra ünlüsü’ seçilmesinin ardından sosyal medya hesabından bir teşekkür metni yayınladı..

Bu paylaşım ile ünlü şarkıcının, iş insanı Okan Kurt’la barışma nedeni de ortaya çıktı..

Geçen günlerde eski eşi Okan Kurt’la barışan Demet Akalın, KizlarSoruyor tarafından yapılan ankette, ‘2018 yılının en dobra ünlüsü’ seçilmesinin ardından çarpıcı bir paylaşıma imza attı..

“2,5 YAŞINDA BABASIZ KALDIM BEN

Şarkıcının, Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesaj şöyle:

“2.5 yaşında babasız kaldım ben. Hayat benim için hep mücadele hep takdir edilme hissiyle geçti..

Anneme olan sevgim ona laf gelmesin korkusundan… Hep tetikte geçti ömür…

O babasız geçen yıllarda komşu çocukların akşamları eve gelen babaları benim içime, yüreğime hep koca koca oturdu. Şimdi Hira’mı baba sevgisinden mahrum bırakmamak için iki aydır yüzünü bile görmek istemediğim eski eşimden ‘umut’u eksik etmediğim için yemediğim hakaret kalmadı..

Hira’nın barışma videosuna kurgu diyen kalpsizler bile oldu. Aynı kalpsizler 2 yaşında Hira namaz kıldığında da kendi yaptırmıştır yazmışlardı. Yazan yazdı, çizen çizdi ama benim samimiyetimi halkımın yüreğinden alamadılar. Bu ödül tam da zamanında tam da 12’den çok iyi geldi.”

“OKAN KURT HAKKINDA ÇIKAN İDDİALARA YANIT VERDİ”

Tehdit mesajları aldığını açıklayan Okan Kurt, canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü..

Almanya’da yaşayan bir kadına mesaj atarak para istediği iddia edilen Okan Kurt, katıldığı magazin programında ‘Söylemezsem Olmaz’ programından tehdit mesajı aldığını söyleyerek gözdağı verdi..

Almanya’daki kadınlara mesaj göndererek para istediği iddia edilen Okan Kurt, hakkında çıkan haberlere açıklama yaptı..

“BİLAL ABİ FENA KİLİTLENDİ


Geçtiğimiz Eylül ayından evine icra geldiği için Demet Akalın’la tek celsede boşanan Okan Kurt, hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı..

Kurt, yaşanan olayı şöyle anlattı:

“Yarışma programının çekimine gittim. Biz oraya ailelerin yarıştığı bir programa gittik ve saçma sapan haberle geldiler. 7 yıldır eşimle beraber olduğumuz sürece canlı yayına katılmıyorum. Eşimin yaptığı işten dolayı sağda solda kapıda bizi bekleyen arkadaşlarımızı her gördüğümde insan gibi değer veriyorum..

Bu Uğur kardeşimle her gördüğüm yerde muhattap olmuşum. Sen 10 saat süren yarışma boyuncu sen geldin bana bunu sordun. Uğur bana şu mesaj atıyor “Abi, Bilal (Bilal Özbilge) abi fena kilitlendi valla geçirecek artık sağlam haberin olsun.”diye mesaj attı..

“SİZ VE ABİLERİNİZ BENİ TEHDİT EDEMEZSİNİZ

Okan Kurt:


“Siz ve abileriniz beni tehdit edemezsiniz Bende ona “Kardeşim, kimse bana kilitlendi ya da geçirecek diye bir şey yapmam.” dedim..

Dün ben ona ‘Bana soru sorma’ dedim.Ben onun ‘İlk barıştığınızda ilk ben çekeyim’ dediğinde ben ona güzellik yaptım. O bana dün sevgilim gibi trip attı..

Ona açıp ‘Bu benim numaram mı?’ diye sordum oda ‘değil’ dedi niye aksine soruyorsun dedim. Benimle telefonla ulaşabilen kişilerden biri Uğur’dur. Muhabirler sizin eliniz kolunuz. Bu olay olunca ben onu aradım yanlış yapıyorsun dedim..

Eğer kötü niyetli bir şey yapacaksan söyle bilelim dedim. Ben çekilmekle para kazanan biri değilim ki. Ben bu kadar ünlü olmakta istemiyorum..”

“5 YILLIK ALMANYA’YA GİRİŞ ÇIKIŞLARI KONTROL ETSİNLER

Kurt:


“Almanya’ya gidip 3 gün gidip kaldığım söylenmiş 5 yıllık giriş çıkışlarımı kontrol etsinler. Böyle biriyle konuştuysam çıkarsınlar kadını yargıya da gitmeye hazırız. Size yemin ederim şu olaylara Demet’le evde gülüyoruz..”

“DEMET’LE EVLİLİK İSTEMİYORUM


Okan Kurt canlı yayında Demet Akalın’a bir daha evlilik teklifi etmediğini ve etmeyeceğini açıkladı..

Akalın ise:

“7 sene öncesine döndü. Sevgili günleri çok iyiymiş. Böyle güzel. Evlilik filan istemiyorum şu an çok güzel. İnan yapılanlara da zerre kadar ilgilenmiyorum, üzülmüyorum. Ben yapanları çok iyi biliyorum. Benim en yakın arkadaşım “oh” dedi bana. Düşmanım için bile geçmez. Ben bunların kirasını faturasını ödeyen insandım. Ben kocama güveniyorum. Öyle bir adam değil bu adam. Beni bebek yapmaya o ikna etti” dedi..

İLGİLİ HABER

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: