SIYASET

BİNALİ YILDIRIM OSMANLI TORUNU MU?

”Fatih Sultan Mehmet, bu kadim şehri zillet yöneticiler için fetih etmemiştir”

”Bu Osmanlı şehri Osmanlı torununa emanet edilmeli…”

Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat:

“Bu Osmanlı şehri Osmanlı torununa emanet edilmeli, iş ehline teslim edilmelidir. İstanbul’u seven herkesin oyu Binali Yıldırım’ın olacak”


Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat,

Kadir Canpolat:

”İstanbul sıradan bir şehir değil. Sıradan olmayan bir şehir sıradan adaylara, ajanlara teslim edilmez, edilemez. Fatih Sultan Mehmet, bu kadim şehri zillet yöneticiler için fetih etmemiştir”

TBMM Başkanı iken Anayasaya aykırı şekilde AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı yapılan Binali Yıldırım’ın, Türkiye için canla başla hizmet ettiğini savunan Canpolat şöyle devam etti;

“Büyük ustamızın yol arkadaşlığını, güvenini, dostluğunu kazanmış, bu milletin tüm değerlerine özde sahip çıkıp ‘hizmet gönül işidir’ anlayışıyla milletinin her an hizmetinde olan, Reisimizin AKP Genel Başkanlığı’nı emanet ettiği ve razı olduğu, milletvekillerimizin Meclis Başkanlığı’nı emanet ettiği ve razı olduğu, tüm kabinenin Başbakanlığı emanet ettiği ve yine razı olduğu Binali Yıldırım’a bizler de seçmen olarak İstanbul’u teslim edeceğiz ve yapacağı o muhteşem projelerden ötürü razı olacağımız bir adaydır. Bu Osmanlı şehri Osmanlı torununa emanet edilmeli, iş ehline teslim edilmelidir. İstanbul’u seven herkesin oyu Binali Yıldırım’ın olacak.”

İLGİLİ HABER

http://www.yurtgazetesi.com.tr

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: