GENEL

PEKERGATE SKANDALI

SEDAT PEKER IFŞASI ILE İLGİLİ HABERLER

VEYİS ATEŞ’LE İLGİLİ VAHİM İDDİALAR

ALTAYLI’DAN VEYİS ATEŞ YAZISI: “TEHDİT, ŞANTAJ, 10 MİLYON EUROLUK TALEPLER”

Fatih Altaylı:

“Veyis Ateş’le ilgili vahim iddialar.”

Altaylı, Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş’le ilgili dikkat çeken bir telefon aldığını belirtti.

ESAT TOKLU TOGO KULELERİ’Nİ YAPAN FİRMADA…

ESAT TOKLU PATRONUNUN MAHKEMESİNDEN ÖNCE, DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILIYOR”

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır:

“Ankara Bölge İstinaf Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, Togo Kuleleri’ni yapan firmanın patronunun mahkemesinden önce, patronun doğum günü partisine katılıyor.”

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in; bindiği araç ve kaldığı otelle gündeme getirdiği Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu’nun, Ankara’da tartışmalı TOGO Kuleleri’ni yapan firmanın patronunun mahkemesinden önce doğum günü partisine katıldığı öne sürüldü.

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI ESAT TOKLU’DAN SEDAT PEKER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

ESAT TOKLU, SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ SEDAT PEKER HAKKINDA ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, kendisi hakkında Sezgin Baran Korkmaz’a ait otelde ücretsiz kaldığı iddiasını gündeme getiren organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na “iftira”, “hakaret”, “kişisel verileri hukuka ayrıkı olarak ele geçirmek”, “kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret” iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Toklu, suç duyurusu dilekçesinde şunları kaydetti:

“SEDAT PEKER’İ SAVCILIĞA VERECEĞİM”

Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu konuştu.

Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde kaldığı iddiasına dair açıklamalarda bulunan Toklu, Peker hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Organize suç örgütü soruşturması şüphelisi Sedat Peker’in, firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Bodrum’daki lüks otelinde ücret ödemeden kaldığını iddia ettiği Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, sessizliğini bozdu.

SEDAT PEKER’DEN AĞAR’A YENİ SUÇLAMA: ‘MAZOT KAÇAKÇILIĞI YAPIYOR’

SEDAT PEKER, BODRUM YALIKAVAK MARİNA’NIN YÖNETİMİNDEN AYRILAN MEHMET AĞAR’LA İLGİLİ YENİ İDDİADA BULUNDU:

“DERİN MEHMET VE EKİBİ BURADAN MAZOT KAÇAKÇILIĞI YAPIYOR.”

Organize suç örgütü liderliği iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, sosyal medya hesabından eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’a yeni suçlamalarda bulundu.

Sedat Peker’in kendisini Bodrum Yalıkavak Marina’ya ‘çökmekle’ suçlamasından sonra oğlu Tolga Ağar ile birlikte yönetimden ayrılan Mehmet Ağar bu kez de mazot kaçakçılığı yapmakla suçlandı. 

KORUMA KARARININ SOYLU DÖNEMİNDE VERİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

SEDAT PEKER’E KORUMA KARARININ SOYLU ZAMANINDA VERİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e koruma kararı verilmesine yönelik, “Benden 1,5 yıl önce koruma verilmiş, benim zamanımda da alındı” demişti.

Koruma kararının Soylu döneminde verildiği ortaya çıktı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in ‘bana koruma verildi’ iddiasına da yanıt verirken:

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNDEN BERAT ALBAYRAK AÇIKLAMASI!

SEDAT PEKER’DEN, SÜLEYMAN SOYLU’YA: “O BİZİM DÖNÜŞ BİLETİMİZDİ”

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ SEDAT PEKER, İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU HAKKINDA DİKKAT ÇEKEN İFADELER KULLANDI.

Peker:

”Soylu’nun bize iyiliği var tamam ama biz de ona iyilik yaptık. Ona inandık. Damat konusunda biz ona inandık. Biz bu adama güvendik Nisan’da döneceğiz.”

PEKERGATE SKANDALI

Türkiye artık güne bir çete liderinin videosuyla, o videolarda ortaya attığı önemli iddialarla uyanıyor.

İktidar kanadı demokratik bir ülkede hükümetleri götürecek söylemler karşısında “Bir çete liderinin sözlerini mi dikkate alacağız” savunmasıyla kamuoyuyla sanki dalga geçiyor.. 

Sedat Peker’in mafya lideri, çete lideri olduğu bir gerçektir. Ne var ki bu çete liderinin çok değil birkaç yıl önce, hem de Erdoğan’ın memleketi Rize’de AKP için seçim çalışması yaptığı da bir gerçektir. Boy boy fotoğraflarla yandaş medyanın desteği de!..

PEKER’İN İTİRAFNAMESİ

SEDAT PEKER’İN ÖRGÜTÜ

Kamuoyunun karşısına beyaz gömlekle çıkan “devlet adamlarının” arka bahçede işledikleri suçların önemli kısmının tanığı veya aktörü olan Peker’in itirafnamesi buradan itibaren başka aşamaya geçiyor.

PEKER’İN KATİLLER İÇİN GÖSTERDİĞİ ADRES YÜZDE 99 DOĞRU

MUMCU CİNAYETİ NEDENİYLE 21 YILDIR YARGILANIYOR…

Abdulhamit Çelik:

“Peker’in katiller için gösterdiği adres yüzde 99 doğru.”

Gazeteci Uğur Mumcu’nun öldürülmesinin üzerinden 28 yıl geçti. Bugüne kadar 629 kişi sorgulandı, bazıları tutuklandı. Cinayet aydınlatılamadı. Bu kez Peker’in adres göstermesiyle gündemde. 5,5 yıl hapis yatan Çelik yaşadıklarını anlattı

PEKER’İN İDDİALARINDA İSİMLERİ GEÇENLER VE YANITLARI!

SEDAT PEKER’İN İDDİALARINDA İSİMLERİ GEÇENLER KİMLERDİ? PEKER’E YANITLARI NE OLDU?

 Organize suç örgütü lideri olarak hüküm giyen Sedat Peker’in iddiaları ile ilgili olarak TBMM’de HDP tarafından verilen araştırma önergesi AKP ve MHP’nin oylarıyla reddedildi.

Peker başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski Başbakan ve AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım’la ilgili olmak üzere çok sayıda iddia öne sürmüştü..

SEDAT PEKER’İN BELALISINA OPERASYON!

PEKER’E MEYDAN OKUYAN GÜNİZ AKKUŞ’A OPERASYON

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONUNDA SEDAT PEKER’İ TEHDİT ETTİĞİ VİDEOYLA GÜNDEME GELEN ‘HANIMAĞA’ LAKAPLI GÜNİZ AKKUŞ’UN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 10 ŞÜPHELİ YAKALANDI.

SEDAT PEKER, KATILMADIĞI PROGRAMIN GALİBİ OLDU!

SÜLEYMAN SOYLU, SÜLEYMAN SOYLU’YU KÖŞEYE SIKIŞTIRIRKEN

İçişleri Bakanı Soylu, Erhan Tuncel-Peker irtibatına ilişkin söylediklerini aydınlatmak zorunda. Peker’e yönelttiği tecavüz suçlamasının nasıl ‘abra kadabra’ edildiğini, yani ortadan kaldırıldığını da

Tuhaf bir gece daha geçirdik. İçişleri Bakanı, “pis bir suç örgütü lideri” dediği Sedat Peker’in iddialarına cevap vereceği duyurusuyla tanıtılan programda birbirinden tuhaf şeyler söyledi..

Peker’in sözlerine esasen verdiği tek cevap, “Adamın birinin yalanları” idi.

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ SEDAT PEKER…

SEDAT PEKER, OPERASYONUN ARDINDAN İLK KEZ KONUŞTU

MEHMET AĞAR’A ŞOK SÖZLER…

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Mehmet Ağar’a şoo suçlamalar yöneltirken, operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu söyledi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube hesabı üzerinden yayımladığı bir video ile sessizliğini bozdu.

SEDAT PEKER VE ADAMLARINA YÖNELİK OPERASYON…

İSTANBUL MERKEZLİ 5 İLDE OPERASYON DÜZENLENDİ

OPERASYONUN İSTANBUL AYAĞINDA 74 ADRESE YAPILAN BASKINLARDA 43 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. 5 İLDE 121 ADRESTE YAPILAN OPERASYONLARDA 63 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI.

İstanbul Emniyeti’nden yapılan açıklama:

“Sedat Peker suç örgütüne yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda çok sayıda şüpheli suç unsurlarıyla birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır..”

“SEDAT PEKER YALNIZ BAŞINA KARAR VERMİŞ OLAMAZ”

AKP DAĞILIYOR MU?

TKP Genel Sekreteri Kemal Okuyan gazeteci Şule Aydın’ın sorularını yanıtladı. 

Okuyan, ilk olarak Sedat Peker videolarına ilişkin yorumları, bu yorumlarla birlikte konuşulanları değerlendirdi. Okuyan, bu değerlendirmeler içinde sıklıkla dile getirilen mafya güzellemelerini ele alırken, İtalyan mafyasının kuralları, ilkeleri gibi şeylerin tartışıldığını hatırlatarak, bu suç örgütlerinin estetize edildiğini, bu şekilde ortaya atılanların gerçekle ilgisi bulunmadığını vurguladı.

İSMAİLAĞA CEMAATİ, SEDAT PEKER İLİŞKİSİ

İSMAİLAĞA’YI SORUŞTURAN İSİM KONUŞTU: “PEKER’İN YANINDAKİ CÜBBELİ KİM?”

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in yayınladığı videolardaki itiraf ve iddialar, Türkiye gündeminde yer almaya devam ediyor.

Peker’in konuşmaları sonrasında 2015 yılında Rize’de yaptığı miting ve “Barış Akademisyenleri”ne “Akan kanınızda duş alacağız” tehdidi de gündeme geldi. Mitingde Sedat Peker’in tam yanında duran, cübbeli sarıklı ismin kim olduğu merak edildi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top