DEVLET BAHÇELİ'YE MEKTUP...

Eski yarbay Mehmet Alkan’a Devlet Bahçeli’ye hakaretten ceza

Türk Silahlı Kuvvetlerinden Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edilen eski yarbay Mehmet Alkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik ifadeleri nedeniyle, “hakaret” suçundan adli para cezasına çarptırıldı.

Ankara 47. Asliye Ceza Mahkemesinde basit yargılama usulüyle görülen davada, mahkeme, Alkan’ın ifadelerinin “hakaret” suçunu oluşturduğunu belirterek, sanığı 265 gün karşılığı 5 bin 300 lira adli para cezasına çarptırdı.

NE OLMUŞTU?

BAHÇELİ’YE GÖNDERİLEN MEKTUP!

Şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan’ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, MHP’li Devlet Bahçeli’ye mektup gönderdi!

2015 yılında Şırnak’ta jandarma karakoluna yapılan saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan’ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye mektup gönderdi.

Mehmet Alkan:

”Akapenin kuyrugu Bahçeli: Randevu istedim, vermedi. Mektup yazdım, cevap vermedi. Açık mektup yazdım, belki görmemiştir diye kapalı mektup yazdım. Kapı duvar misali, Boş tenekeden ses çıkıyor bundan cevap çıkmıyor…” mesajıyla birlşkte mektubun son bölümünü de yayımladı.

MEKTUBUN SON BÖLÜMÜ

Mehmet Alkan:

“Velhasıl zalimlerle berabersiniz ve vebaliniz çok büyük, nefesim ve gücüm yettikçe (bu dünyada zor ama) inanıyorsanız öbür tarafta binlerce mağdurlarla elim yakanızda oalcaktır ve o gün sizin açınızdan gerçekten çetin olacaktır..

Tez zamanda gerçeği görmeniz veya ölmeniz dileğiyle…”

İşte o mesaj ve mektup:

İLGİLİ HABER

Odatv.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: