GÜNDEM

AKP YÖNETİCİSİ: “ACİLEN TARIM BAKANI İSTİFA ETSİN”

“Acilen Tarım Bakanı istifa etsin. Meyve ve sebze üreten çiftçiyi bitirdiniz”

AKP’li yöneticiden Bakan’a istifa çağrısı

“Ekonomik kriz nedeniyle zor durumda olan çiftçi, tam kapanma uygulamasına geçilmesiyle iflasın eşiğine geldi…”

Ekonomik kriz nedeniyle zor durumda olan çiftçi, tam kapanma uygulamasına geçilmesiyle iflasın eşiğine geldi. Girdi maliyetlerin yükselmesi, ürünün para etmemesi gibi nedenler ile icralık hale gelen çiftçiler seslerini duyurmaya çalışıyor.

Semt pazarlarının kapatılması ile mahsulü elinde kalan üreticilerden bazıları, hem ürünlerinin para etmemesi hem de tam kapanma uygulaması hayata geçmesiyle mahsulünü yollara döktü.

Aydın Sultanhisar AKP İlçe Yöneticisi Mustafa Altındal da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye istifa çağrısı yaptı.

Altındal, paylaşımında, “Acilen Tarım Bakanı istifa etsin. Meyve ve sebze üreten çiftçiyi bitirdiniz” ifadelerini paylaştı.

AKP Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu:

 “Kendisiyle aramız açık, görüşmüyoruz. Kendisini aradım telefonlarımı açmıyor. Kendisinin istifa ettiğini söylemiş, bize henüz ulaşmadı. İstifa bize ulaşırsa gereğini yaparız. Ulaşmazsa da arkadaşlarla bir toplantı gerçekleştirdikten sonra bir karar verip gereğini yaparız.” 

Bakanı istifaya davet eden AKP’li yöneticiye yaptırım yolda

AKP Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tarım Bakanı istifa etsin” ifadelerini kullanan İlçe Yöneticisi Mustafa Altındal’a, gerekli yaptırımların uygulanacağını söyledi.

TELEFONLARIMI AÇMIYOR”


Konu hakkında açıklama yapan AKP Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu:

“Kendisiyle aramız açık, görüşmüyoruz. Kendisini aradım telefonlarımı açmıyor. Kendisinin istifa ettiğini söylemiş, bize henüz ulaşmadı. İstifa bize ulaşırsa gereğini yaparız. Ulaşmazsa da arkadaşlarla bir toplantı gerçekleştirdikten sonra bir karar verip gereğini yaparız” dedi.

İLGİLİ HABER

Odatv.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top