MAGAZİN

‘YETER ARTIK, DÜŞSÜNLER YAKAMDAN’

“Benim adına açılan sahte hesapları yılda 2-3 kere şikayet ediyorum. Şikayetlerinden bir sonuç alamadığımı belirtmeliyim.”

Aysun Kayacı, yıllar sonra konuştu: Yeter artık, düşsünler yakamdan

“Benim oyumla çobanın oyu bir mi?”

Aysun Kayacı:

“Benim adına açılan sahte hesapları yılda 2-3 kere şikayet ediyorum. Şikayetlerinden bir sonuç alamadığımı belirtmeliyim.

Yıllar önce kullandığım “Benim oyumla çobanın oyu bir mi?” ifadesi… Yeter artık, düşsünler yakamdan. O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Söylediğim anda da pişman oldum.”

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, son olarak “Hakan Ural ile benim oyum bir mi?” dediği iddia edilen eski model Aysun Kayacı ile gerçekleştirdiği sohbeti 12 Nisan’da kişisel Twitter hesabında paylaştı.

Twitter’dan bıktığını söyleyen Kayacı, kendisi adına açılan sahte hesapları yılda 2-3 kere şikayet ettiğini ancak bundan bir sonuç alamadığını söyledi.

Aysun Kayacı:

“Yılda 2-3 defa Twitter’a şikayet ediyorum bu hesapları. Dünyanın avukat parasını veriyorum. Kapattırıyorum sahte hesapları yenisi açılıyor. Bu hesabı da şikayet ettim. Twitter ‘Üzerinde tiyatro maskı logosu var. Parodi hesap olduğu belli’ yanıtını verdiler. ‘Tiyatro maskı benim ülkemde parodi olarak algılanmıyor. Ben oyuncu olduğum için benim hesabım zannediliyor’ dedim ama kapatmaya yanaşmadılar. Bugün yeniden şikayette bulunacağım. Hesabın sahibini eninde sonunda mahkemeye çıkarttıracağım.”

‘O SÖZÜ SÖYLEDİĞİMDE 20 YAŞINDAYDIM

Aysun Kayacı:

“Yıllar önce söylediğim… Benim oyumla çobanın oyu bir mi?” sözüyle ilgili de değerlendirmelerde bulunmak isterim.. Yeter artık, düşsünler yakamdan. O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum..

Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye’de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim. O sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor. Cumhurbaşkanı’na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?”

Twitter’a hesapları hızlıca kapatmadığı için çok kızgın olduğumu belirtmeliyim.. Orası bir çamur deryası, ben o çamurun içinde olmadım. Olmayacağım. Beni oraya çekemezsiniz. Böyle çamur hesaplar Twitter’ın işine geliyor olmalı ki hemen kapatmıyorlar.” 

‘Şenol Güneş bana babalık yapmış biri, onu nasıl eleştiririm?’

Sahte hesabın bir erkek tarafından kullanıldığını düşündüğünü belirten Kayacı:

 “Çünkü futbol üzerine de yorumlar yapıyor.” 

Kayacı, son milli maçtan sonra o hesaptan Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş‘in eleştirilmesine çok üzüldüğünü söyledi. 

Şenol Güneş bana babalık yapmış biri” diyen Kayacı:

 “Şu hayatta en sevdiğim insanlardan biridir Şenol Güneş. Ben onu nasıl eleştiririm? Onun hakkında bile abuk sabuk yazılar yazmışlar sahte hesaptan.” 

İLGİLİ HABER

Sputnik

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top