MAGAZİN

“EVDE BECEREMEDİM ISRAR ETMENİN GEREĞİ YOKTU…”

Sağlık durumu hakkında bilgiler veren Akkaya, ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını belirterek, “Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu, hastaneye yattım” dedi.

Deniz Akkaya koronaya yakalandı, hastaneye kaldırıldı

Korona virüsüne yakalanan model ve sunucu Deniz Akkaya’nın tedavisine hastanede devam edilecek.

Deniz Akkaya:

“Hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi.”

Geçtiğimiz günlerde korona virüsüne yakalanan model ve sunucu Deniz Akkaya, durumunun ağırlaşmasıyla hastaneye kaldırıldı.

Sağlık durumu hakkında bilgiler veren Akkaya, ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını belirterek, “Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu, hastaneye yattım” dedi. 

Deniz Akkaya:

“Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre kalacağım. Buyurun şu 4 günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum.

Bir kere evde kalmaya ısrar etmek her zaman iyi fikir olmayabilir, çünkü ciğerlerimde minik sıkıntıları bugün hemen görüntüleyip kortizona başladılar. Yani evde kalmak yerine iç sesiniz hastaneye git diyorsa gidin. Ayrıca ateşim sürekli 39’larda seyrediyor.

“Öksürük krizim başladı bu ara. Ateş zaten baki, yani ateşim 38 olunca hissetmiyorum öyle diyeyim. Eklem ağrımda azalma var ilk günlere göre. Unutmayın ki bana bir şey olmaz. Eskiden beter enerjik bir energizer tavşanı gibi kalkacağım bu yataktan.”

Duvar

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top