MAGAZİN

ANNE ŞİDDETİ

Yaklaşık 3 ay önce meydana geldiği belirtilen olayın görüntüleri, kısa sürede yayıldı. Görüntüleri izleyen kullanıcılar, büyük tepki gösterdi.

Skandal görüntüler! Sosyal medya ayağa kalktı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde Nurcan S.’nin kızına şiddet uyguladığı görüntüler, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Anne şiddeti sırasında küçük çocuğun nefessiz kaldığı görüldü.

Kızına şiddet uygulayan Nurcan Serçe ve eşi tutuklandı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde kızını ölesiye döven ve sosyal medyada tepkilere neden olan Nurcan Serçe, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geçen yıl aynı suçtan gözaltına alınıp serbest bırakıldığı öğrenildi. Ancak görüntülerin “yeni delil” niteliği taşıdığı ve şiddete uğrayan çocuğun da farklı olduğu tespit edilince kadın yeniden gözaltına alındı.

Gözaltına alınan kadın, adliyedeki işlemlerin ardından tutuklandı.

Körfez Cumhuriyet Başsavcılığınca şüpheli Nurcan Serçe’ye ilişkin 14 Nisan 2020’de, şüphelinin K.B. ve K.C.B. isimli çocuklarına karşı gerçekleştirdiği dosya kapsamındaki delillerden anlaşılan şiddet olayına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında tutuklandı.

https://twitter.com/ozg197679/status/1357978438959792128?s=19
8

Körfez ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan Nurcan S.’nin kızına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Yaklaşık 3 ay önce meydana geldiği belirtilen olayın görüntüleri, kısa sürede yayıldı. Görüntüleri izleyen kullanıcılar, büyük tepki gösterdi. 

Görüntülerde, Nurcan S.’nin kızına şiddet uyguladığı ve nefessiz bırakmaya çalıştığı görüldü. Nurcan S.’nin, bu sırada evde bulunan, ailenin diğer üyeleri olduğu tahmin edilen kişileri de zaman zaman bağırarak tehdit etmesi de görüntülere yansıdı. 

cumhuriyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top