MAGAZİN

‘CİN HASTANESİ AÇALIM’ ÖNERİSİ… Video…

Bilim insanından ‘Şok’ sözler:
‘Modern tıp bilimi bu alanda çalışmayı safsata bulsa da…’

CİN HASTANESİ ÖNERİSİNDE BULUNULDU!

Yandaş Milat gazetesi yazarı, Nörolog Akupunkturist Yardımcı Doçent Dr. Ali Akben, Cin hastanesi önerisinde bulundu.

  • Ali Akben:

”Dünyanın belki ilk ve tek cin hastanesi başşehir Grozni’de. Hastane Müdürü ve aynı zamanda Sağlık Bakan Yardımcısı Davut beyin saatler süren anlatımı ile konu ile ilgili oldukça farklı şeyler öğrendiğimi itiraf etmeliyim. Modern tıp bilimi bu alanda çalışmayı safsata bulsa da birçok kültürde cinlerden kaynaklı hastalıkların olduğu ve farklı tedavi protokollerinin bulunduğu birçoğumuzun malumu.”

”Bu açık gerçeklik karşısında cinler hastalık sebebi olur mu gibi zor bir sorunun cevabını vermek biz hekimlere düşüyor.”

”Tipik sara nöbeti gibi seyretmeyen ve farklı nöbetlerle hekimlerin tedavi protokollerine direnen ve tetkik vasıtalarında herhangi bir bulgu vermeyen hastalar var.

Bu hastalar, hekimlerden bekledikleri faydayı göremeyince toplumda hoca, medyum, cinci, falcı, ocak gibi isimlerle anılan ve tedavi yetkisi olmayan hekim dışı kişilerden medet ummaya başlıyor.

Genellikle cahil cesareti mantığı ile sunulan çoğunlukla mantık dışı sözde tedavilerden hastalarımızın bir kısmının mağduriyeti ile ilgili sayısız örnekler var.

Sorunlarını çözememiş İki arada bir derede kalan bu hastalara biz hekimlerin sunacağı bazı alternatifler olmalıdır diye düşünüyorum.”

”Tüm bilimsel kabul görmüş yöntemlerin aydınlatmadığı bazı nadir hastalıklarda alternatif bazı uygulamalar sonuç veriyorsa ve bu hastalar bu yöntemlerle tedavi olup karşımıza iyileşmiş bir kişi olarak gelebiliyorsa bu durumda hekimlik hassasiyeti ve şüpheciliği ile bunun sebep sonuç ilişkilerini irdelememiz gerekir kanaatindeyim. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.”

Odatv.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top