SIYASET

‘ERDOĞAN’I ATTAN DÜŞÜREREK ÖLDÜRECEKLERDİ’ (VİDEO)

‘ERDOĞAN’A BİR ÇOK KEZ SUİKAST DÜZENLEDİLER’

ERDOĞAN ATLARLA BARIŞTI

“Elleriyle besledi!”

Erdoğan’ın atları elleriyle beslediği anlar kameralara yansıdı. O anlar akıllara Erdoğan’ın yıllar önce attan düştüğü anları getirdi.

Erdoğan Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi Açılışı’na katıldı. Açılın ardından, Erdoğan’ın atları elleriyle beslediği anlar kameralara yansıdı.

O anlar akıllara Erdoğan’ın yıllar önce attan düştüğü anları getirdi.

Dönemin Başbakanı Erdoğan, 30 Temmuz 2003’te, İstanbul’daki Bayrampaşa Parkı’nın açılışını yapmıştı. Açılış sırasında Cihan isimli ata binmiş, atın şaha kalkmasıyla da kum zemine düşmüştü. Cihan, 26 Aralık 2007’de bağırsak düğümlenmesinden ölmüştü. 

NE OLMUŞTU?

ERDOĞAN 2003’TE İSTANBUL BAYRAMPAŞA’DA BİNDİĞİ ATTAN DÜŞMÜŞTÜ..

İzmir’deki FETÖ davasında dinlenen gizli tanık ‘Zaman’:

”Erdoğan’ın attan düştüğü gün, o ata çeşitli ilaçlar verdiler. Amaçları Erdoğan’ı attan düşürüp boynunun kırılmasıydı. Erdoğan için sıralı zehir kullandıklarını da biliyorum..

FETÖ önce Türkiye’yi, sonra ABD’yi, ardından da dünyayı ele geçirecekti.”

Erdoğan:

”Damdan da düşsen, attan da düşsen, önemli olan ayağa kalkabilmektir.”

 İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) davasında “kadim abi ve irşatçı” olarak nitelendirilen ve hakkında ‘Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs’ suçundan dava açılan Yusuf Bekmezci hakim karşısına çıktı.

Yusuf Bekmezci:

”Fetullah Gülen ile gençlik yıllarından beri tanışırım. Ancak terör örgütüyle hiçbir ilişkim bulunmamaktadır.”

Duruşma sırasında SEGBİS (Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi) aracılığıyla gizli tanık olarak dinlenen “Zaman” kod adlı kişi ise Bekmezci’nin, FETÖ’nün cemaat ismiyle kurulduğu ilk günden beri Fetullah Gülen’in yanında olduğunu söyledi.

‘ERDOĞAN’A BİR ÇOK KEZ SUİKAST DÜZENLEDİLER’ 

Gizli tanık ‘Zaman’:

”Yusuf Bekmezci Kazakistan’da FETÖ için önemli işler yaptı..

Kazakistan’da darbe yapmadan devleti ele geçirdi. 15 Temmuz darbe girişimi 2010’lu yıllardan beri biliniyordu. Darbenin nasıl olacağı Fetullah Gülen tarafından tarihine kadar bildirildiği toplantılar yapılmıştı. Bu toplantılarda Yusuf Bekmezci, karar verici olarak yer alıyordu. Fetullah Gülen, kansız bir darbe planlıyordu..

Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi gitmesi için MİT operasyonu ve 17-25 Aralık operasyonlarını düzenlediler. Erdoğan, Başbakan iken birçok kez suikast girişiminde bulundular. En sonunda darbenin kanlı olmasına karar verdiler..

Fetullah Gülen, ‘Stadyumlar kanla dolacak’ dedi. 5 bin kişilik bir liste hazırlandı. Bu listede kimin stadyumda infaz edileceği, kimin cezaevine gönderileceği yazılıydı. Darbeye karşı çıkan kişiler infaz edildi..

İsmini hatırlamadığım Marmara Üniversitesinden bir profesör Fetullah Gülen’in yaptıklarına karşı çıktığı için kaza süsü verilerek öldürüldü.”

‘AMAÇLARI ERDOĞAN’I ATTAN DÜŞÜRÜP BOYNUNUN KIRILMASIYDI’

Gizli tanık ‘Zaman’:

”Cemaatin, Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’daki evinin karşısındaki bir evde suikast hazırlığı yaptığı sırada korumalar, ay ışığının yansımasıyla keskin nişancı tüfeğini fark etti..

Bu olayı DHKP-C’ye yıktılar. Hablemitoğlu suikastını da cemaat yaptı. Erdoğan’ın attan düştüğü gün, o ata çeşitli ilaçlar verdiler. Amaçları Erdoğan’ı attan düşürüp boynunun kırılmasıydı. Erdoğan için sıralı zehir kullandıklarını da biliyorum.”

‘FETÖ ÖNCE TÜRKİYE’Yİ, SONRA ABD’Yİ, SONRA DA DÜNYAYI ELE GEÇİRECEKTİ’

Gizli tanık ‘Zaman’:

”FETÖ Türkiye’yi bir sıçrama tahtası olarak gördü ve sonraki hedefleri ise Orta Asya ile Amerika’yı ele geçirmekti..

Zaten Amerika’yı ele geçirdiklerinde tüm dünyayı ele geçirmiş olacaklardı. Örgüt ABD’de çok güçlüdür.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan 30 Temmuz 2003’te Başbakan iken İstanbul’daki Bayrampaşa Parkı’nın açılışını yapmıştı. Açılış sırasında Cihan isimli ata binmiş, atın şaha kalkmasıyla da kum zemine düşmüştü. Cihan, 26 Aralık 2007’de bağırsak düğümlenmesinden ölmüştü. Bayrampaşa’da 1.5 TL karşılığında ailelerin çocuklarını gezdiren Cihan’ın sahibi Murat Cemilgil, “O olaydan sonra Başbakanımız öksürse medya sanki sorumlusu Cihan’mış gibi buraya koşuyordu. Cihan bağırsak düğümlenmesi geçirdi. Veteriner çağırdık, ancak akşam saatlerine doğru öldü” demişti.

Erdoğan da attan düştükten sonra şöyle konuşmuştu: “Önce damdan düştük, hayatı bir başka tanıdık. Bugün de attan düşerek daha başka bir tanıdık. Mesele ne biliyor musunuz? Damdan da düşsen, attan da düşsen, önemli olan ayağa kalkabilmektir.”

https://www.cafemedyam.com/2020/03/05/erdogan-nereye-gomulmek-istiyor/

İLGİLİ HABER

gazeteduvar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top