MAGAZİN

DİJİTAL PLATFORM EXXEN’İN AYLIK ÜCRETİ AÇIKLANDI

1 Ocak’ta yayına başlamayı planlayan Exxen’de yer alacak içerikler…

ACUN ILICALI, EXXEN’İN AYLIK ÜCRETİNİ AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, ekim ayında duyurduğu dijital platformu Exxen’in aylık ücretini açıkladı.

Peki, Exxen’in ücreti ne kadar? İşte detaylar…

Acun Ilıcalı, ekim ayında yeni dijital platformu Exxen’i duyurmuştu.

Yeni platformda yer alacak dizi, film ve programların neler olacağı, markalara verilen bilgiler ışığında ortaya çıkmıştı. 

Bugün ise Instagram hesabı üzerinde paylaşımda bulunan Ilıcalı, Exxen’in aylık fiyatının 9,90 TL olacağını duyurdu. 

1 Ocak’ta yayına başlamayı planlayan Exxen’de yer alacak içeriklerin bazıları şu şekilde:

Exxen için geliştirileceği öğrenilen ilk proje, Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrolde yer alacağı bir müzikal dizi olacak.

Ali Atay’ın proje tasarımını, Onur Ünlü’nün ise yönetmenliğini üstlendiği “Şeref Bey” adlı dizide ise Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban başrolü paylaşacak.

“Vahşi Şeyler” adlı 8 bölümlük mini dizide ise Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar başrolde yer alacak.

Ayla, Müslüm, Naim gibi yapımları ile dikkat çeken Mustafa Uslu, Exxen için “Hükümsüz” adlı Özgü Namal’ın başrolde yer aldığı bir dizi projesinin yapımcılığını üstlenecek.

Ayrıca İbrahim Büyükak’ın senaryosunu kaleme alıp başrolde yer aldığı “İlginç Bazı Olaylar” ve “Zehirli Çiçekler” adlı iki yapım da diğer Exxen projeleri arasında yer alıyor.

EXXEN’İN GENÇLİK DİZİSİ ‘ÖĞR(ENCİ EVİ’NDEN’ FRAGMAN YAYINLANDI

Exxen’de yayınlanacak gençlik dizisi “Öğrenci Evi”nden ilk fragman yayınlandı. Dizi, diğer içeriklerle birlikte 1 Ocak’ta prömiyer yapacak./ cafemedyam

1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak olan dijital platform Exxen’in ilk dizilerinden biri olan Öğrenci Evi’nin fragmanı, platformun resmi sosyal medya hesapları ve Youtube kanalından paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde posteri yayınlanan ve oyuncu kadrosu tanıtılan dizi, dört ev arkadaşı öğrencinin ve etrafındakilerin yaşadıklarını anlatacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda, internet fenomenlerinden Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Samet Kaan Kuyucu, Ceren Balcı, Dilara Gül Demiral, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Zülal Sude Güler, Serra Pirinç yer alıyor. 

Tims&B’nin yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Öğrenci Evi, diğer tüm içeriklerle ve yayın platformunun kendisiyle birlikte 1 Ocak 2020 tarihinde prömiyer yapacak.

https://twitter.com/exxentr/status/1344342571246620672?s=20

İLGİLİ HABER

Cumhuriyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top