SPOR

TFF, YAYINCI KURULUŞ İLE ANLAŞMAYA VARDI!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig ve TFF 1. Lig’in yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk beIN MEDIA GROUP ile 2020-2021 sezonuna ilişkin sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

SÜPER LİG VE TFF 1. LİGİ YAYIN HAKLARINI ELİNDE BULUNDURAN DİGİTURK beIN MEDIA GROUP

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Digiturk beIN MEDIA GROUP ile 2020-2021 sezonuna ilişkin sözleşme imzalandığını açıkladı. Federasyon, ilk taksit tutarının bugün yatırıldığını duyurdu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig ve TFF 1. Lig’in yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk beIN MEDIA GROUP ile 2020-2021 sezonuna ilişkin sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

Açıklama:

“17 Kasım’daki mutabakat anlaşmasının ardından yapılan görüşmeler sonucunda, devam etmekte olan 2020-2021 sezonuna ilişkin anlaşılan ilk taksit tutarı federasyonumuza bugün ödenmiş olup, kulüplerimizin hak edişleri yarın itibari ile hesaplarına yatırılacaktır” 

  • “İş ortağımız Digiturk ile yapılan görüşme sürecine katkı sağlayan ve desteğini esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Digiturk ve beIN MEDIA GROUP CEO’su Sayın Yousef Al-Obaidly’e, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Sayın Mehmet Sepil, 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Sayın Murat Sancak, 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can ve tüm kulüp başkanlarımıza, Kovid-19 salgının etkileri nedeniyle olağanüstü dönemden geçtiğimiz günlerde gösterdikleri sabır ve iş birlikleri için teşekkür ediyoruz
  • Türk futboluna uzun yıllardır kaynak aktaran Digiturk ile imzalanan sözleşmenin futbolumuz ve kulüplerimiz için hayırlı olmasını diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.”

İLGİLİ HABER

sputnik

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top