MAGAZİN

SİSİ LAKAPLI TRANSSEKSÜEL SEYHAN SOYLU,’GÜLEN BACAKLARIMI OKŞARKEN…!’ (VİDEO)

ERGENEKON SORUŞTURMASI KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINMASININ PERDE ARKASI…

DÖRT GÜN HAPSE MAHKÛM EDİLEN SİSİ LAKAPLI SEYHAN SOYLU CEZAEVİNDE

Dört gün hapse mahkûm edilen Sisi lakaplı Seyhan Soylu cezaevinde

Şarkıcı Yeşim Salkım’ın aldırdığı tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle hakkında dört günlük ‘tazyik hapsi’ cezası verilen Sisi lakaplı Seyhan Soylu, adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine getirildi.

Yeşim Salkım’ın aldırdığı koruma kararına uymayan Seyhan Soylu hakkında kesinleşen dört günlük hapis cezasının infazı için Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yazı gönderilmişti. Soylu, bugün Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler eşliğinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirilmişti.

Adliye girişinde basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Tazyik hapsinin istismar edilerek herkesin kendisine yonttuğu bir karar olduğunu söyleyen Soylu, “Susturma kararına uymadığım için de zorlama hapsi alındı. Çok da önemli değil. Kendinize iyi bakın. Tek üzüldüğüm nokta köpeğimden ayrılmam ve sevgilimle özgürce yazışamayacak olmam” demişti. 

SİSİ LAKAPLI SEYHAN SOYLU KONUŞTU!

Sisi lakaplı ünlülerin menajeri Seyhan Soylu üçüncü evliliğini, Rizeli iş insanı Fahri Yazıcı ile gerçekleştirdi.

Sisi 2008 yılında Ergenekon soruşturmaları kapsamında gözaltına alınmasının perde arkasında yaşananları anlattı.

Dönemin savcısı Zekeriya Öz’e verdiği ifadede, Sisi’nin Fethullah Gülen’e dair söyledikleri ve Öz’ün buna tepkileri çok tartışılacak. Polis Koleji’nden atılan Sisi, sınıf arkadaşları arasında il emniyet müdürleri olduğunu da aktardı.

‘SİSİ’ LAKAPLI SEYHAN SOYLU ESKİ POLİS ÇIKTI!

Ergenekon davası kapsamında gözaltına alınan Sisi lakaplı transseksüel Seyhan Soylu’nun polislikten atıldığı ortaya çıktı

Ergenekon’un yedinci dalgasında İstanbul’da gözaltına alınan tiyatro oyuncusu Nurseli İdiz ve Sisi lakaplı transseksüel Seyhan Soylu’nun resmi sorgularının bugün başlaması bekleniyor. Polislikten atıldığı öğrenilen Seyhan Soylu’nun hangi devre olduğu araştırılıyor.

Nurseli İdiz ve Seyhan Soylu’nun ismi “Cumhuriyet Kadınları Projesi” ile gündeme gelmişti. Cumhuriyet Kadınları Projesi’nde mankenler Halide Edip, Tansu Çiller, Sabiha Gökçen, Afet İnan, Latife Hanım ve Satı Kadın gibi Türk tarihinde iz bırakan kadınları defile konsepti içinde canlandırıyordu.

Sisi 1973’de İstanbul’da doğan ve uzun yıllar ülkücü camianın içinde yer alan Soylu, 2007 Genel Seçimleri’nde “DSP’nin vatansever, demokrat, kararlı ve insancıl yaklaşımlarıyla gelen siyasi teklifi doğrultusunda” milletvekili aday adayı oldu.

Polislikten atıldıktan sonra medya kuruluşlarında çalışan Soylu halen 70 civarında sanatçının menajerliğini yapıyor. 1990’larda “Travestilerin Kraliçesi” olarak anılan Soylu, Ergenekon tutuklusu Semih Tufan Gülaltay’ın eski ortağı Turgut Büyükdağ’ın teklifiyle 28 Şubat süreci öncesi Strateji dergisini çıkarmaya başladı.

Sisi’nin adı 1997’de 28 Şubat sürecinin önemli bir unsuru olan ‘Ali Kalkancı-Fadime Şahin olayı’yla duyulmuştu. Dönemin Adalet Bakanı Şevket Kazan Sisi’nin bu tür olayları tezgahlamak için JİTEM’de kurs gördüğünü iddia etmişti.

“Sisi” lakaplı ünlülerin menajeri Seyhan Soylu üçüncü evliliğini, Rizeli iş insanı Fahri Yazıcı ile gerçekleştirdi.

Evliliğini “İslami kurallara” göre yapan Sisi, nikahında peçe taktı. Nikah öncesi evde imam eşliğinde Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı.

Sisi, törende yaptığı açıklamada “İslami kurallara göre hayatımı idame ettirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Odatv – T24

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top