MAGAZİN

HAKAN TAŞIYAN BUGÜN İTİBARİYLE SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE AĞIR DURUMDADIR

Taşıyan’ın organ nakline ihtiyacı olduğu öğrenildi.

HAKAN TAŞIYAN’DAN SEVİNDİREN HABER

Arabesk müziğinin usta isimlerinden Hakan Taşıyan ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayınca karaciğer ve böbrek rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı.

Dün sevenlerinden dua isteyen Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Şarkıcı Işın Karaca sosyal medya hesabından güzel haberi duyurdu: 

“Sevim Emre Gencebay’dan aldığım bilgiye göre sevgili Hakan Taşıyan şu an da hastanede tedaviye alınmış ve en güzel haber de organ nakline ihtiyacı olmaması! Buradan bu müzisyen kardeşimize sahip çıkan Sağlık Bakanlığı ve tüm sağlıkçılarımıza şükranlarımızı sunuyorum..”

Arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan’ın tedavisine başlandı.

NE OLMUŞTU?

HAKAN TAŞIYAN ORGAN NAKLİ BEKLİYOR

Hakan Taşıyan sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Taşıyan’ın organ nakline ihtiyacı olduğu öğrenildi.

Müzisyen Hakan Taşıyan rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Müzisyenin menajeri sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Taşıyan’ın acil bir şekilde organ nakline ihtiyacı olduğunu duyurdu.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Sevgili Dostlarımız, Değerli Sanatçımız Hakan Taşıyan bugün itibariyle sağlık sorunları nedeniyle ağır durumdadır. Organ Nakline ihtiyacı vardır. Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım desteklerinizi bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı. 

Hakan Taşıyan’ın 30 yıllık arkadaşı, prodüktörü, şarkıcı Taner Solak yaptığı açıklamada:

“Klip çekimimiz vardı. Bir gün önce, ayağının ağrıdığını söyledi, ancak klip çekimini zor da olsa tamamlayabildik. Bu olaydan önce de yüzü, vücudu şişiyordu, ‘hızlı bir şekilde kilo alıyorum’ diyordu” dedi.

KARACİĞER VE BÖBREK YETMEZLİĞİ

Hakan Taşıyan’ın daha sonra GATA olarak bilinen Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığını ifade eden Taner Solak:

“Karaciğer ve böbrek yetmezliği olduğu söylendi. Sağlık sorunlarının duyurulmasını hiç istemez. Bu nedenle bu konuda hiç yardım istemedi. Açıklama yapmak durumunda kaldık, çünkü Hakan Taşıyan’ın acil bir şekilde organ nakline ihtiyacı var. Bu tedavinin de çok yüksek maliyetlerde ameliyatlar olduğunu öğrendik. Devlet büyüklerimizden ve sevenlerinden destek bekliyoruz” diye konuştu.

Duvar

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top