MAGAZİN

“CUMHURBAŞKANLIĞI KONSERLERİ İYİ BİR HAMLE BENCE: PARA KAZANDIK!”

“Sık sık yurt dışına gittiğim için oralardaki sağlık sistemini de biliyorum.”

‘ÜLKEMİN MENFAATLERİ BENİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR’

“Sık sık yurt dışına gittiğim için oralardaki sağlık sistemini de biliyorum.”

Gayrimenkul zengini Şarkıcı Aşkın Nur Yengi:

“Türkiye’de koronavirüs sürecinin çok iyi yönetildiğini, ülkenin sağlık alanında dünyada bir numara olduğunu söyleyebilirim..

Karadeniz’deki doğalgaz keşfiyle ilgili olarak; Ülkemin menfaatleri benim için her şeyden önemli. Ülkemin böyle atılımlar yapmasını alkışlıyorum..

Pandemi sürecinde Türkiye çok iyi yönetildi. Sık sık yurt dışına gittiğim için oralardaki sağlık sistemini de biliyorum. Türkiye dünyada bir numara..

Çok başarılı yönetildi Türkiye bu salgın sürecinde. Biz iyi yönetiliyoruz ama insanlarımız dikkat etmiyor, kurallara yeterince uyulmuyor. Sağlık Bakanımız, sağlık çalışanlarımız canla başla mücadele ediyor. Onların emeklerini boşa çıkarmayalım. Ben Türkiye’nin sağlık alanında Avrupa ülkelerinden çok daha önde olduğunu zaten pandemiden önce de biliyordum. Sık sık yurt dışına gittiğim için oralardaki sağlık sistemini de biliyorum. Alt yapısıyla, şehir hastaneleriyle, sağlık çalışanlarıyla Türkiye dünyada bir numara. Ülkemi hep alkışlıyorum. Başka ülkelerden insanlar Türkiye’ye tedavi olmak için geliyor. “

‘Ülkemin menfaatleri benim için her şeyden önce gelir’

Şarkıcı Yengi:

 “Ülkemizin değerlerine hep sahip çıkmış, saygı duymuş biriyim. Ülkemin menfaatleri benim için her şeyden önce gelir. Türkiyem için iyi olacak her şeyden mutluluk duyuyorum. Türkiye’yi çok seviyorum. Paramı bu topraklardan kazanıyorum, kızımı burada büyütüyorum. Ülkemin böyle önemli atılımlar yapmasını alkışlıyorum.”

 Sosyal medyayı eleştiren Şarkıcı Yengi:

“Çok sevmiyorum orada vakit geçirmeyi. Fanlarım konserlerimi duyuruyor zaten. Oradaki ortamı sağlıklı bulmuyorum. Klavyeden delikanlılık yapanlar var. İnsanların yüzüne söyleyemeyeceği şeyleri yazıyorlar. Denge bozuldu” 

‘Cumhurbaşkanlığı konserleri iyi bir hamle bence’

 ‘Sosyal medya düzenlemesini nasıl buluyorsunuz?’ 

Şarkıcı Yengi:

“Dengeler bozulduğu zaman böyle düzenlemelere mecbur kalınıyor. Bu dengesizliğin düzeltilmesi gerekiyor. Dünya standartlarına uygun şekilde yapılan düzenlemeler ortamını daha iyi hale getirebilir. Eleştirmek başka, hakaret etmek başka. Sosyal medyada birçok insana hakaret ediliyor. Bunların önüne geçmek için doğru bir adım.”

Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Yeditepe konserleriyle ilgili…

Şarkıcı Yengi:

 “Sektör zor bir dönemden geçiyor. Böyle bir süreçte Cumhurbaşkanlığı konserleri iyi bir hamle bence. Müzisyenlere katkı sağlıyor. Biz ekibimizi kalkındırmak için konserler yapmak zorundayız. Onlara para kazandırdı, nefes aldırdı bu konserler.” 

ŞARKICI AŞKIN NUR YENGİ, EMLAK ZENGİNİ ÇIKTI.

Bugüne kadar kazancını hep gayrimenkule yatıran Yengi, Beykoz Acarkent’te 3 bin metrekarelik pasaj satın aldı.

Süper FM’de yayınlanan programın iddiasına göre, pasaja 30 milyon lira verdiği konuşulan Yengi, iddiaya göre ticarete atılacak. Bu arada 50 yaşındaki şarkıcının Londra’da 3 evi, Çekmeköy’deki Kasaba Sitesi’nde müstakil bir binası var.

Yengi, ayrıca kızı Nazlı ile Acarkent’teki A tipi olan en büyük villalarda oturuyor..

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi, parasını yine gayrimenkul sektörüne yatırdı. Londra, Çekmeköy ve Beykoz’da evi olan şarkıcı Acarkent’te 30 milyon liraya pasaj satın aldı.

Doğum3 Temmuz 1970 (50 yaşında)
 İstanbul, Türkiye

Sputnik

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: