SIYASET

AKP’NİN YENİ ‘REİSİ’ PARTİNİN BAŞINA GEÇMEYE HAZIRLANIYOR!

AKP eski Düzce İl Başkanı Saim Tut Ankara Ekspresi’ndeki köşesinde AKP ile ilgili ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya attı.

ANKARA BU İDDİA İLE ÇALKALANIYOR

AKP eski Düzce İl Başkanı Saim Tut Ankara Ekspresi’ndeki köşesinde AKP ile ilgili ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya attı.

Berat Albayrak’ın AKP’nin başına geçeceğini öne süren Saim Tut, ‘’reisiniz’’ ve ekseniniz Berat bey olacak gibi görünüyor.” dedi.

Sait Tut, Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak’ın Genel Yayın Yönetmeni olduğu internet sitesindeki yazısında AKP’nin başına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın geçeceğini iddia etti. 

ESKİ AKP’li YAZARIN “AKP’li SEVGİLİ DOSTLARIMIZA DA BİR MÜJDEM VAR” DİYEREK DUYURDUĞU YAZISI ŞÖYLE

AKP eski Düzce İl Başkanı Saim Tut:

“Bir zamanlar muhteşem umutlarla kuruluşunda yer alıp, ülkemizin demokratik ve iktisadi selameti uğrunda tüm baskılara direnerek uğrunda hiç bir fedakarlığı yapmaktan kaçınmadığımız AKP…

Sonuçta bir damadın nerdeyse ‘’tek mirasçı olma” ihtirasıyla ve gözü hiç bir şey görmeksizin AKP’ye ve ülkeye bugüne kadar verdiği ve vereceği zararları hiç umursamayarak sorumsuzca tavır ve gerçeklerden kopuk abartılı tutumlarla yoluna devam etmesini ve koskoca ve görüntüde kerli ferli adamlardan oluşan parti camiasının bu duruma ses çıkarmıyor oluşunu nasıl değerlendirmek gerekir ve bu durum ne şekilde tanımlanabilir tam olarak bilemiyorum doğrusu..

Ama açık olan şu ki, bugüne değin bırakın önemli bir başarıya imza atmak, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizi dahi kabul etmeyip tam aksine milletin zekasıyla dalga geçercesine, üstelik acemice bir illüzyonistin başvurabileceği yöntemlerle, içinde bulunduğumuz son derece sıkıntılı durumu ‘’uçuşa geçen Türkiye’’ olarak sunmaya çalışması akıl alır gibi değil.”

“YENİ REİSİNİZ BERAT ALBAYRAK”

Yazar yazısının devamında şu ifadeleri kullandı:

Bu aşamada uzunca süre omuz omuza yürüdüğümüz AKP’li sevgili dostlarımıza da bir müjdem var; tez zamanda yeni ‘’reisiniz’’ ve ekseniniz Berat bey olacak gibi görünüyor. Şimdiden buna alışmaya çalışsanız iyi olur sanırım. Ayrıca beyefendiyi hangi argümanlarla savunup ne gibi başarılarını ön plana çıkartarak destekleyebileceğinizi de düşünmeye başlamanızı tavsiye ederim. Tabi bu arada nasıl bir huzur, rahatlık ve özgüvenle bunu yapabileceğinizi de hesap edin lütfen.”

KEMAL ÖZKİRAZ DA PAYLAŞTI 

Avrasya Anket’in Başkanı Kemal Özkiraz da söz konusu iddia ile ilgili “Ben iki yıldır söylüyorum” ifadelerini kullandı. 

screenshot-2-029.png

İLGİLİ HABER

Gu Boyu

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: