ASTROLOG REBER ROSTEM!

’19 ARALIK 2020’YE KADAR ETKİLİ OLACAK’

Koronavirüsü önceden bildiren medyum, astrolog Reber Rostem:

”Bugün yaşananlar 118 yıl önce yaşananlarla bir. Bu vürüs 19 Aralık 2020’ye kadar dünyada etkili olmaya devam edecek.”

Rûdaw TV’de yayınlanan ‘Rûdawî Emro’ programında konuşuldu

Astrolog Reber Rostem:

”Koronavirüsün salgına dönüşmeden önce böyle bir hastalığın Aralık 2019’da çıkıp tüm dünyayı saracağını haber verdim..

26 Aralık 2019 tarihinde ‘halkalı Güneş tutulması’ yaşandı…Tutulma sabaha karşı yaşandığı için kimse dikkat etmedi. En son 118 yıl önce böyle bir doğa olayı yaşandı..

Bu tutulmanın özelliği şu; merkezi Oğlak burcuna düşüyor ve bu burcun merkezi de Çin’dir. Bu tutulma esnasında Jüpiter, Satürn, Plüton ve Ay Düğümü Koç burcundaydı. Tüm birbiri ile uyuşmayan bu gezegenlerin aynı burçta toplanması hastalığa neden oluyor. Neden? Çünkü Güneş, Oğlak burcunun 6’ıncı evidir ve şemaya göre 6’ıncı evin sahibi böyle bir durumda hastalığın da sahibi anlamına geliyor.”

‘118 yıl önce aynı şekilde bir tutulma gerçekleşti’

Rostem:

”1901 yılında, yani virüs çıkmadan 118 yıl önce San Francisco’da ortayaçıkan veba salgınında 25 bin Çinli karantina altına alındı. Bugün yaşananlar o tarihte yaşananların tekrarıdır..

Satürn gezegeni 29-30 yılda bir Güneş etrafındaki döngüsünü tamamlıyor. Tarihe bakılırsa tam bu zaman diliminde 30 yılda bir hastalık dünyanın bir yerinde çıkıyor.”

’21 Mart’tan sonra deva bulunacak

Rostem:

”Koronavirüsü için 21 Mart’tan sonra etkili adımlar atılacak..

Bu tarihten sonra virüse karşı vaksin bulunacak. Bazı ülkeler Çin’nden önce virüse karşı aşı geliştirdiklerini açıklayacak. Ancak fare, karınca ve diğer canlılar üzerinde denenen bazı deneyler sonuşsuz kalacak. Bu hastalığı tamamen iyileştirmeye yönelik değil, durdurmaya yönelik bir aşılar olacak..

Astrolojiye göre aşıyı Çin 22 Haziran’dan sonra bulup tüm dünyaya sunacak. Bu aynı zamanda ilaç bekleyen dünyada Çin’in konumunu da güçlendirecek. Fakat salgın ve tehlike 19 Aralık 2020’ye kadar da dünya genelinde etkili olacak.”

Reber Rostem, virüsün biyolojik bir silah olarak üretildiği görüşüne katılmadığını belirterek, “Malesef, gözlemlediğim kadarıyla salgın nedeniyle İran, Hindistan ve Japonya’da çok kişi ölecek” dedi.

“21 Mart-11 Mayıs en kritik tarih”

Rostem:

“21 Mart’tan sonra aşı bulundu haberlerine kanıp çok sevinmemek lazım. 21 Mart ile 11 Mayıs tarihleri çok kritik. Çünkü 23 Mart’ta Satürn gezegeni Kova borcuna geçecek. Aynı zamanda Mars da bu tarihte aynı burca dahil olacak. Bu da salgının daha hızlı yayılmasına vesile olacak..

Fakat benim söylemek istediğim şu; bu salgından kurtulmak istiyorsak, halk olarak, bireyler ve hükümet olarak hep birlikte gerekli tedbirlerimizi almalıyız. Eğer halk uyarılara uymazsa hükümetin de salgını önleme konusunda yapacağı birşey kalmaz. Bu nedenle, 21 Mart’tan 11 Mayıs’a kadarki süreç çok ama çok hassas bir süreç. Bu süreci çok iyi idare edilmeli. Böyle yaparsak daha az zararla atlatırız..

Koronavisürü salgını dünyada çok önemli siyasi, ekonomik ve inançsal anlamda önemli değişimlere yol açacak…Ben daha bu olaylar olmadan kendi sayfamda yazıp paylaştım, camilerin, kilise, havra ve hatta Hacc’ın kapatılacağını söyledim. Ancak bu insanların imanının daha da güçlü olmasını beraberinde getirecek..

‘2020 yılı genel anlamda olumlu bir yıl olacak’

Reber Rostem:

“Halkımıza da bazı tavsiyelerim olacak, 3 Mayıs ile 25 Haziran tarihleri arasında estetik ameliyatı olmayın. Çünkü bu aile içi ilişkilerde hassas bir süreç olacak. 10 Haziran ile 2020 Temmuz tarihleri arasında önemli ve hayati konularda karar vermeyin, çünkü çok kırılgan bir süreç.”

“Irak 2021’de üçe bölünecek”

Reber Rostem:

“Nisan ayının başında Irak’ta hükümeti kurmakla görevledirilecek kişi belli olacak. Fakat 2021’den sonra Irak 3 bağımsız devlete bölünecek, göçzedeler evlerine dönecek. Irak’ın parçalanması 2021’in sonu ve 2022’nin başlangıcına denk gelecek. Yine izlenimlerime göre Donald Trump yeniden ABD Başkanı seçilecek.”

rudaw – Necmi Orta

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: