MAGAZİN

NUSRET’İN IRKÇILIK KARŞITI PAYLAŞIMI İLGİ ÇEKTİ!

”MORAL OLSUN, ENERJİ OLSUN, MOTİVE OLSUN”

‘SAYGIMIZ VARDIR’

Afrikan Amerikalı George Floyd’un bir polis tarafından öldürülmesinden sonra sadece ABD değil, dünyanın pek çok yerinde protestolar başladı. Dünyayı ayağa kaldıran bu ölümün ardından ise pek çok isim sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti. Bu isimlerden biri de sosyal medyada yarattığı ‘Saltbae’ akımı ile milyonlarca takipçi kazanan Türkiyeli şef Nusret Gökçe

Nusret Gökçe sosyal medya hesabından paylaştığı video ile farkındalık yaratmaya çalıştı. Nusret, İbrahim Tatlıses‘in ‘Saygımız Vardır’ şarkısı eşliğinde siyahi bir bebeğe biberonla süt içirdi.

NUSRET’İN FİYATLARI DUDAK UÇUKLATTI

NUSRET’TEN TEPKİ ÇEKEN TARİFE…

Koronavirüsün Türkiye’ye sıçramasının ardından vatandaşlar eve kapanmıştı. İnsanların evlere girmesi ile birlikte, dışarıdan paket servisleri de arttı. Paket servis yapan işletmelerden biri olan Nusret’in fiyat listesi dudak uçuklattı. 

Buna göre;

  • Nusret’in kuzu kafesi 600 TL,
  • Antrikotun kilosu ise yaklaşık 950 TL

Nusret Gökçe, yemeklerin paket fiyatları ile sosyal medyanın diline düştü.  

Yaşamını ABD’de sürdüren Dr. Mehmet Öz, ünlü işletmecinin Instagram hesabına konuk olmuştu.

Nusret Gökçe:

“Evde kalan insanların iştahındaki artış için önerileriniz nedir?”

Dr. Mehmet Öz:

“Yoğun temponuzdaki gibi davranın. İş başı yapacak gibi bakımlı olmak, moralinizi yüksek tutacak. Tembelleşmeye fırsat vermeyin. Uyku en önemlisi. Yedi saat uyumak bağışıklığın en temel ihtiyacı. D vitaminini de sakin yerlerde 15 dakika güneşte kalarak kazanabiliriz.”

Ünlü işletmeci, geçtiğimiz günlerde “Beni arayın ne zaman isterseniz bir telefon kadar yakınım” notu ile Instagram’da telefon numarası yayınlamıştı.

Binlerce arama alan Nusret, yaptığı konuşmaları da sosyal medyada paylaşmıştı. 

Bu etkinliği korona virüs sebebiyle herkes evde olduğu için yaptığını söyleyen Gökçe, “Moral olsun, enerji olsun, motive olsun” demişti. 

Odatv

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top