SIYASET

MERAL AKŞENER’İN SUÇ ÖRGÜTÜ ELEBAŞI İLE İLİŞKİSİ NEDİR?

Sayın Meral Akşener… Çete Elebaşı Neler Söylüyor?

Suç Örgütü Elebaşısı Komplomu Kuruyor?

Sedat Peker hakkında İçişleri Bakanlığı’nı göreve davet ediyorum

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener:

”Seçim gecesi için silahlanma çağrısı yapan çete lideri Sedat Peker hakkında İçişleri Bakanlığı’nı göreve davet ediyorum.. Bu tür çağrılar, bu tür davranışlar İçişleri Bakanlığı’nın görevini yapmadığı anlamına gelir. İçişleri Bakanlığı o iradeyi koymadığı taktirde kaos çıkar. Bu tür gruplar, insanlar cesaret alır ve o zaman sokağın dili konuşmaya başlar. Bu da Türkiye açısından son derece yanlış ve kötü bir iştir. İçişleri Bakanlığı’nı ve Sayın Bakanı göreve davet ediyorum. Böyle bir şey olmaz.”

Umit Ozdag, Meral Aksener, Sinan Ogan

ÇETE LİDERİ CEVAP VERDİ

Çete Başı Peker:

“Parti başkanı Meral Akşener  suç duyurusunda bulunacaksa 1997’de işlenen barmen cinayetinin hemen sonrasında kendisi İçişleri Bakanı’yken, ortak tanıdığımız birinin gizli organizasyonuyla benimle niçin görüştüyse, asıl bunun için suç duyurusunda bulunmalıdır..

Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa İzmit’teki Welborn Otel’de Gürkan Turizm’in sahibinin oğlunun 2014 yılındaki sünnet düğününde yerel televizyoncuların kameralarının kapattırılmasını düğün sahibinden isteyerek bir kenarda birçok şahidin huzurunda benimle kulaktan kulağa ne konuşmuştur? Bence bununla ilgili suç duyurusunda bulunması daha doğru olacaktır.”

İLGİLİ HABER

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top