SIYASET

MHP, SİYASETİ TEHDİT EDİYOR!

”TERÖRDEN BASLENENLER…”

MHP’Lİ BÜYÜKATAMAN’DAN CHP’YE TEHDİT…

MHP’li Büyükataman’dan CHP’li Özel’e ikinci yanıt: ”Haddini bildirmek boynumuzun borcudur.”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman:

”MHP lideri Bahçeli’yi eleştiren Özgür Özel’i özür dilemeye davet ediyorum. Ülkücü hareket sana had bildirmeyi bilir.”

Özgür Özel:

“İsmet Büyükataman beni tehdit edebilir. Ben iki tane öğretmenin çocuğu, 10 yaşından sonra yatılı okullarda Devlet parasız yatılı bursuyla büyümüş biriyim, beni tehdit edersin ya korkarım ben, Özgür Özel korkar ama CHP’nin  Grup Başkanvekili korkmaz..

Tutmuş, dünya kadar hakaret, iftira ve ardından CHP Sözcüsü olan beni özre davet ediyor, arkasından tehdit. Yoksa partimizin gençleri falan Ülkü Ocakları kanalıyla bana had bildireceklermiş.”

Büyükataman Özel’in son açıklamasına kişisel Twitter hesabından yanıt verdi.

İsmet Büyükataman:

“FETÖ’den ‘hizmet hareketi’ diye bahseden, okuduğunu anlama ve algıda gerilik sorunu yaşayan sözde CHP Sözcüsü Özgür Özel, zannederim ki bu yapıdan ‘sınavdan önce soruları alma hizmeti’yle üniversiteyi kazanmış. Yoksa bu zekâ ile o başarı örtüşmemekte..

Tweetlerimin neresinde “partimizin gençleri, Ülkü Ocakları kanalıyla” sana had bildireceğimi söyledim, neresinde Sivas katliamı savunması yaptım! Yalanlarınla sözlerimdeki gerçekliğin üzerini kapatmaya çalışıyor, yine haddini aşıyorsun! 

Sözden değil dayaktan anlayan bir zihniyetin ürünü olarak had bildirmeyi dayağa bağlaman, “ulan” üslubuyla hakkımda konuşman çizmeye çalıştığın medenî tabloyla her nedense örtüşmemekte. Yalanların ve komplolarınla Genel Başkanına ve hizmet ettiğin odaklara yakışıyorsun.

Kulaklarını aç ve iyi dinle! Zira bu konudaki yetersizliğin partililerini de rencide etmekte!Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı’nı katliama teşvik iftirası senin de, arkandakilerinde haddi değildir. Bu hadsizliği kim yaparsa haddini bildirmek boynumuzun borcudur.

İLGİLİ HABER


Independent Türkçe

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top