GENEL

‘UYARMAK VE AÇIKLAMAK İSTİYORUM’

YÜKSEK DOZ C VİTAMİNİ İNFÜZYONU!..

‘HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN…”

Prof. Canan Karatay:

”EN YÜKSEK RİSK GRUBU ELEMANLARINI KORUMAK ZORUNDAYIZ!

SAĞLIKTA EN ÖN SAFTA ÖLEYİSE ÇALIŞAN

BAŞTA TÜM ACİL HEKİM, HEMŞİRE, BAKICI, LABORANT, TÜM TEMİZLİK ELEMANLARI VE TÜM HASTANE ÇALIŞANLARI, AMBULANS ÇALIŞANLARI…”

Senelerce, gece gündüz acil koroner yoğun bakım çalışanı olarak uyarmak ve açıklamak istiyorum. 

Prof. Canan Karatay:

”1970 İstanbul’da Sağmağcılar semtinden kaynaklanan, KOLERA SALGINI SIRASINDA, günde 250-300 adet serum takmış, salgınları ve acilleri bizzat YAŞAMIŞ bir hekim olarak konuşuyorum. Tüm kalbim acillerde çalışanların yanında. Allah onlara güç, kuvvet ve sağlık versin!”

DURUM ACİLDİR, ACİL!

Prof. Canan Karatay:

”Kem küme vakit miyiz yoktur. Bir hemşiremizi kaybettik. Hekimlerimiz karantinada ya da yoğun bakımda tedavi altındalar..

Senelerden beri bilinen ve halkımızdan saklanan, gizlenen bir gerçek var..

TÜM VİRÜS HASTALIKLARINA, BAŞTA CORONA VE DE AİLESİ, VE DE KUZENLERİ OLMAK ÜZERE EN ETKEN MADDE:

 İNTRA VENÖZ YOLLA VERİLEN YÜKSEK DOZ C VİTAMİNİDİR..

Acil doktoru olarak konuşuyorum. Acil durumlarda ilk adım kişiyi yaşatmaktır. Hastayı ne yaparsak yapalım hayatta tutmaktır. Hayatta tutmak yanı ölümünü önlemek ELZEMDİR! Bu durumlarda başka şeyler düşünmeyiz, saniyeler önem kazanır.”

https://www.cafemedyam.com/2020/03/27/disaridan-yemek-soyleyenler-dikkat/

ELZEMLE-MÜHİMİ KARIŞTIRMAMAMIZ GEREKMEKTEDİR

Prof. Canan Karatay:

”En ön safta ölesiye çalışan tüm sağlıkcılarımıza yüksek dozda IV C-VİTAMİNİ vermeye başlamalıyız. vakit kaybetmeksiniz. Dinlenme süreleri içinde 1 saat içinde bu perfüyon yapılmalıdır..

Yok efendim, deneme süresi, yok efendim kanıtlanmış mı? Yok efendim yan etkisi nedir? Sorularını soracak zaman olmaz acil durumlarda..

Ayrıca, senelerden beri uygulanmakta ve başarılarla sonuçlanmış bir yöntemdir YÜKSEK DOZ C VİTAMİNİ İNFÜZYONU!..

Duyulmamış olması, saklanmış olması, KÜÇÜMSENMİŞ OLMASI, ALAY EDİLMİŞ OLMASI, endüstrinin etkisiyledir. Bu alanda yayınlanmış olan yüzlerce çalışmanın yayınlanması bloke edilmiştir! Hala da edilmektedir!..

Şu sıralarda gerek ÇİN, gerek GÜNEY KORE, Gerek NEW YORK eyaletinde CORONAYA karşı, yüksek doz C vitamini, başarıyla yoğun bakımlarda CORONA sepsis tanısı ile yatan hastalara başarıyla uygulanmaktadır..

Şanghay Bilimsel Tıp Dergisinde, 300 adet CORONA sepsis tanısı konulmuş hastaya yapılan uygulamaların başarılı sonucu açıkça bildirilmiştir.. 

Bizler de hastalanmaları ve ölümleri önlemek zorundayız ACİLEN..

Yok, efendim ilaç bulunmuşmuş, yok efendim aşı çalışmaları başlamışmış vs. hepsi boş laflar. Bunlar hiç birimizin ‘körüne çıra tutacak’ laflar değildir. Eveleme develemedir! Aşı ve ilaç firmalarının güdümünde olan ifadelerdir! Hiç biri bizim en ön safta savaşan kahramanlarımıza yönelik, ifadeler değildir. GRİP AŞISININ FAYDASI YOKTUR! GRİBİN İLAÇLA TEDAVİSİ YOKTUR! Bunu senelerce önce açıklamıştık. Sanki aşı yapılınca kimse GRİP olmayacakmış algısı yaygınlaştırılmaktadır. Bu sene ABD’de grip aşısı en yüksek düzeyde yapılmıştır. Temel dememiş miydi ‘Hanı Ne oldi?’..

SAĞLIK KAHRAMANLARINIZIN TÜMÜNÜ KORUMAK ZORUNDAYIZ, GEÇ KALINMADAN bir an önce UYGULAMAYA GEÇMEMİZ ve BAŞLAMAMIZ ŞARTTIR..”

C VİTAMİNİ

Prof. Canan Karatay:

C VİTAMİNİ:

1. DOĞALDIR

2. ÇOK UCUZDUR

3. YAN ETKİSİ ÇOK AZDIR

4. CANLARIMIZI KURTARACAKTIR

5. UYGULAMASI DA SON DERECE KOLAYDIR

İLGİLİ HABER

Odatv.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: