SIYASET

GELECEK PARTİSİ GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI!

”Sayın Cumhurbaşkanı telefonumuza çıkmadı”

KONYA’DAKİ AÇILIŞ TÖRENİ GELECEK PARTİSİ’NİN GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ

Gelecek Partisi, bugün Milli Görüş siyasetinin kalesi olan Konya’da il başkanlığı binasını açtı…

Konya’daki il başkanlığı açılış töreni Gelecek Partisi’nin gövde gösterisine dönüştü. Yüzlerce araçlık konvoy, kent girişinde Davutoğlu’na eşlik etmek çin toplandı.

Öte yandan olası bir erken  seçimde seçimlere girme yeterliliği kazanmak için tedbirli davranan Gelecek Partisi’nin 40’ın üzerindeki ilde teşkilatlanmasını tamamladığı öğrenildi.

AKP TÖRENİ PROVOKE ETTİ!

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı açılışının başlangıcı öncesinde AKP’li Selçuklu Belediyesinin açılış alanına çöp kamyonu çektirmesi tartışma yarattı. 

TELEFONUMUZA ÇIKMADI’

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu:

“İdlib’de 34 askerimiz şehit olduktan sonra ‘Beni aramadı’ diye muhalefet liderlerini şikayet eden Sayın Cumhurbaşkanı, bizim telefonumuza çıkmadı”

”İdlib’deki saldırının ardından Erdoğan’ı aradım”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu:

”27 Şubat gecesi, 34 şehidimizin olduğu gece bütün millet olarak ayaktaydık. O gece millet bir ses duymak istedi. Yönetimde olanlardan bir ses duymak istedik. Sabaha kadar bu sesi duyamadık. Bir eylem planı hazırladık. Bütün siyasi parti liderlerini aradık. Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Akşener ve Sayın Karamollaoğlu telefonumuza çıktı. Ancak muhalefet liderleri kendisini aramadı diye şikayet eden Sayın Cumhurbaşkanı telefonumuza çıkmadı.”

İLGİLİ HABER

cumhuriyet.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: