Taraflar emniyetteki ifadesinde, birbirlerinden şikayetçi oldu.

İmamoğlu’nun korumaları trafikte dehşet saçtı!

Trafikte tartıştıkları sürücüye silah çekip tekme tokat dövdükleri iddia edilen, İBB Başkanı Ekrem imamoğlu’nun yakın korumaları ifade verdi.

Güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülerde korumaların bir kişiyi ailesinin gözü önünde dövdükleri gözlendi.

Olay, dün akşam 22.00 sıralarında Beylikdüzü Gürpınar’da meydana geldi. İmamoğlu’nun koruma ekibinde yer alan biri polis iki güvenlik görevlisi ile Beylikdüzü’nde seyir halindeyken başka bir araçta bulunan S.A. arasında tartışma çıktı.

Yaşananlar güvenlik kamerasına da yansıdı.

Tartışma sırasında S.A’nın kullandığı otomobilin aynası diğer aracın aynasına çarptı. Bunun üzerine Gürpınar Mahallesi’nde eşinin de içinde bulunduğu aracı durduran S.A. ile güvenlik görevlilerinin tartışması burada devam etti.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafları ayırdı. S.A. ile diğer iki güvenlik güvenlik görevlisi, Büyükçekmece Asayiş Büro Amirliğinde ifade verdikten sonra emniyetten ayrıldı. Taraflar emniyetteki ifadesinde, birbirlerinden şikayetçi oldu.

https://www.cafemedyam.com/2019/11/04/ekrem-baskan-bu-ne/?preview_id=7165&preview_nonce=f5dc5af52e&preview=true&_thumbnail_id=13663

İLGİLİ HABER

SÖZCÜ

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: