GÜNDEM

MHP, ORGANİZE SUÇLARIN ODAĞI HALİNE GELDİ!

MHP’liler tarafından tehdit edildiğini duyuran CHP’li Mücahit Avcı’nın, darp edildiği görüntüler yayınlandı.

Hala tehdit ediliyorum!

Mücahit Avcı:

”MHP’li birçok yönetici ve üye tarafından sistematik olarak tehdit ediliyorum. Yapılan saldırının nedeni, ülkeyi içten karıştırmaya yönelik bir teşebbüs. Neye hizmet ettiğini biliyorum. CHP’li kitlelerini sokağa çekip bir kavga ortamı yaratmaya çalışıyorlar. Ancak bunlar karşısında sağduyumuzu kaybetmeyeceğiz ve hukuki süreci devam ettireceğiz.”

İLGİLİ HABER

CHP’de danışmanlık yapan Mücahit Avcı:

”Devlet Bahçeli’nin, düştüğü bir videoyu sosyal medya hesabımdan paylaştığım için 12 gündür MHP’li parti yöneticilerinden tehditler alıyordum. Bunun sonucunda da saldırıya uğradım. Saldırganlar ülkü ocaklarından. Elimde bir video var. Bana saldırdıktan sonra biri ülkücü işareti yapıyor. Biri de ‘Reise, Tayyip Erdoğan’a küfür edemeyeceksiniz’ diyor. Bu kişilerin 12 gündür beni sürekli tehdit ediyorlardı. Bu tehditlerin geneli de MHP’nin üst düzey yöneticilerinden, il yöneticilerinden ve ilçe başkanlarından geldi. Hepsini Savcılığa şikayet ettik.”

İLGİLİ HABER

SERBEST BIRAKILDILAR

Mücahit Avcı:

”Bana saldıranlar gözaltına alınıp serbest bırakılmasına tepkiliyim. 6 kişi saldırdı. Tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı. Bunlar da çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrolle serbest bırakıldı. Bunun akabinde bu videoları dün gece dolaşıma soktular. Mahkemeden de serbest kaldıkları için bunu yaparak korku salmaya çalışıyorlar. Hala tehdit mesajları almaya devam ediyorum. Serbest bırakılmaları birileri tarafından korundukları anlamını taşıyor. Çünkü bunlar iki gün boyunca beni takip etmişler. Ortada organize bir suç şebekesi olduğu belli. Savcı konuyu basit yaralama olarak ele almış. Benim gözümde bu bir suç örgütünün planlı adam öldürmeye teşebbüsüdür. Birileri tarafından korunsalar da hukuki süreci devam ettireceğiz.”

Avcı: ”Sağlık durumu daha iyi. Ancak bunlar karşısında sağduyumuzu kaybetmeyeceğiz ve hukuki süreci devam ettireceğiz. Onlara boyun eğmeyiz”

İLGİLİ HABER

Avcı’nın Ülkü Ocakları üyesi bir grup tarafından darp edildiği iddia edildi.

Avcı, kendisini tehdit edenler arasında MHP MYK Üyesi, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı gibi isimlerin olduğunu da açıklamış, kendisini tehdit edenleri şu sözlerle eleştirmişti:

“Liderlerinizi ve ideolojinizi tanrı yerine koymayın. Gerektiğinde liderlerinizi eleştirebilin onlar da insanlar. Üstelik bu tehditleri açık kimlikleriyle yapamayacak kadar da korkak bir güruh bunlar”

Avcı’nın bu akşam bir grup tarafından darp edildiği görüntüler sosyal medyada yayınlandı.

Görüntülerde Avcı’ya saldıran gruptan bazı kişilerin “Herkes haddini bilecek” diye bağırdığı duyulurken, grubun ÜlküOcakları üyesi olduğu iddia edildi.

İLGİLİ HABER

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: