Suriyeliler ortalığı birbirine kattı!

Gaziantep’te iki Suriyeli grup ortalığı birbirine kattı. Bıçak satır, kılıç ve palaların kullanıldığı kavgada bir kişi hayatını kaybederken 7 kişi yaralandı.

Gaziantep’te, Suriyeli iki grup arasında çıkan, kılıç, pala, bıçak ve demir sopaların kullanıldığı kavgada, Abdurrahman Hüseyin yaşamını yitirdi, 7 kişi de yaralandı. Kavga anı, çevredeki güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi.

suriyelilerin-kilic-pala-bicakli-kavgasi-kamerada-_9583_dhaphoto1.jpg

Caddede ellerinde kılıç, pala, bıçak ve demir sopaların olduğu Suriyeli iki grup, bir anda kavga etmeye başladı. Ellerindeki kesici aletlerle birbirlerine vuran gruptakiler, çevredeki iş yerlerine de zarar verdi.

Bazı kişiler, mağazanın önünde elbise asmak için kullanılan demir askılığı parçalayarak, bunlarla birbirine vurmaya devam etti. Kavga sonrası iki gruptaki Suriyeliler, yaralanan arkadaşlarını alarak, hastaneye götürdü.

suriyelilerin-kilic-pala-bicakli-kavgasi-kamerada-_9583_dhaphoto2.jpg

Vücuduna aldığı bıçak ve kılıç darbeleri ile ağır yaralanan Abdurrahman Hüseyin, götürüldüğü Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

https://www.cafemedyam.com/2019/06/15/turkiyeye-devasa-saray-yaptiran-suriyeli-tarikat-ve-derin-baglantilari/

Aynı hastanede tedaviye alınan 7 yaralıdan 2’sinin ise hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

suriyelilerin-kilic-pala-bicakli-kavgasi-kamerada-_9583_dhaphoto3.jpg

Kavga anı ise çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde; iki tarafın birbirine kılıç ve bıçaklarla vurduğu, 1 Suriyelinin aldığı darbeler sonucu yere yığıldığı anlar yer aldı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kavgaya karışan kişileri belirleyerek, yakalamak için çalışma başlattı.

suriyelilerin-kilic-pala-bicakli-kavgasi-kamerada-_9583_dhaphoto5.jpg

Kaynak Yeniçağ: Suriyeliler ortalığı birbirine kattı!

İLGİLİ YAZILAR

DAHA FAZLASI

+ There are no comments

Add yours

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.