GÜNDEM

AKP’nin adayı nerede içkici takımı var yanına toplamış VİDEO

AKP Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz: “Konu yargıya intikal eden bir konu ve konu ittifaka zarar vermek için kullanılacak bir konu. O yüzden benim görüş bildirme durumum yok…”

AKP’liler kendileri dışında adayı gezdirmeyip, sıkıştırarak böyle bir uygulama yapıyorlar…

Kırşehir‘in Mucur ilçesi… AKP‘li bir grup, MHP adayı ve parti üyelerine pusu kurarak saldırdı…

MHP’nin Mucur Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Köşker, ev ziyaretindedir. Kardeşi Hulusi Köşker, ağabeyine destek olmaya giderken yolda pusuya düşürülür. Pusuya düşürenler, 15 araçla yaklaşık 50-60 kişilik bir gruptur.

Hulusi Köşker, saldırıya uğrar ve ardından hastanede tedavi altına alınır. Saldıran grup, Hulusi Köşker’i MHP’li aday Hasan Hüseyin Köşker ile karıştırdıklarını belirtir…

Öte yandan, olaylarda, 4 el silah sesinin de duyulduğu iddia edildi.

Hulusi Köşker: ”AKP’liler kendi adayı dışında hiçbir partiyi seçim çalışmaları için ilçede gezdirmiyor ve diğer adayların insanlarla iletişim kurmasını engellemeye çalışıyor.”

“Ben Ankara’da devlet memuruyum, ağabeyime yardımcı olmak için gelmiştim. Burada bir gruplaşma var. AKP’liler kendileri dışında adayı gezdirmeyip, sıkıştırarak böyle bir uygulama yapıyorlar. Ağabeyim ev gezisindeyken bana da mesaj geliyor. Ben de yürüyerek yanına giderken, 15 kadar arabayla bir anda saldırıya uğradım. Aslında saldırıyı ağabeyim Hasan Hüseyin Köşker’e kurmuşlar, ama karıştırıyorlar bana saldırıyorlar, kumpas kurdular. Ben şu an Kırşehir devlet hastanesinde yatıyorum, 50-60 kişinin saldırısına uğradım. Ne zaman taburcu olacağımı bilmiyorum. Demokratik bir ortam yok, baskı oluşmuş durumda. Adayların rahat gezmesini, insanlarla iletişim kurmasını engellemeye çalışıyorlar. AKP’nin adayı nerede içkici takımı var yanına toplamış…”

AKP Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz:  “Konu yargıya intikal eden bir konu ve konu ittifaka zarar vermek için kullanılacak bir konu. O yüzden benim görüş bildirme durumum yok, yargı kararı verecektir. Bu münferit bir olaydır. Alkollü gençlerin yaptığı bu olayı biz de tasvip etmiyoruz. Saldıranların bizimle bir ilgisi yok.”


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: