GENEL

Koltuk hırsı!

”Kanlı katillerin, o lanet örgütün hiçbir şeyini istemiyoruz. Haram oylarını da istemiyoruz. Onların oylarına bizim evlatlarımızın kanı bulaştı.”

‘CHP’nin kazanması durumunda parklarda militanlar dolaşacak!’

AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki: ”CHP, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanırsa, 20 bin kişiyi belediyede işe alacakmış. O zaman PKK ve DHKP-C gibi örgütler, ‘Sana destek verdik, sen de bizi gör’ diyecekler. İnsanların parklarında artık o militanlar olacak. Allah korusun, evine su parasını getiren tahsildarın militan olduğunu bir düşünün.”

Özhaseki:
 ”CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan kazandığım tazminatla Kızılay’da döner dağıttım. Bir bakayım, para arttıysa burada bir döner tezgahı koyalım, sizlere helal hoş olsun, ne olacak. Zaten yalan söylemeleri bitmiyor, merak etmeyin para gelir arkasından. Onlar söyledikçe yalan, para geliyor çok şükür. Ben burada döner dağıtacağım söz veriyorum.” 

Mehmet Özhaseki,: ”CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş sormuş, ‘Özhaseki HDP’nin oyunu istiyor mu?’

Özhaseki: ‘Kanlı katillerin, o lanet örgütün hiçbir şeyini istemiyoruz. Haram oylarını da istemiyoruz. Onların oylarına bizim evlatlarımızın kanı bulaştı. Ancak tüm Kürt kardeşlerimin oylarına talibim.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: