GENEL

Bi Bitmediniz!

“Bugün Ermenistan’dan ülkemize gelen Ermeni’ler, Türkiye aleyhine lobi gerçekleştiriyor,”

Destici

Mustafa Destici: “Ermenistan’dan ülkemize gelip karnını doyuran 100 bin Ermeni var. Ben diyorum ki bunları sınır dışı edelim”

Cumhur İttifakı içinde şahsına yer alan BBP’nin sözde lideri Mustafa Destici: “Ermenistan’dan ülkemize gelip karnını doyuran 100 bin Ermeni var. Ben diyorum ki bunları sınır dışı edelim”

Fransa hakkında da konuşan sözde Genel Başkan Destici: “Aynaya bakın. O aynada kendinizi görürsünüz. Fildişi Sahilleri’nde kendinizi görürsünüz. Nijer’de, Fas’ta, Tunus’ta, Cezayir’de kendinizi görürsünüz. Bu Müslüman Türk milleti tarihin hiçbir döneminde asla hiçbir millete ne soykırım ne de katliam yapmıştır. İslam inancımız bunu reddeder ama sizin tarihiniz soykırımlarla dolu”

Destici : “Bugün Ermenistan’dan ülkemize gelip karnını doyuran 100 bin Ermeni var. Ben diyorum ki bunları sınır dışı edelim. Bunlar bir taraftan Türkiye aleyhine lobi gerçekleştiriyor, bir taraftan da biz bunları besliyoruz. CHP zihniyetinde olanlar ya da siyonist emperyalistlerin Türkiye’deki maşaları hep Suriyeli mültecileri gündeme getiriyorlar ama Ermeni’leri hiç gündeme getirmiyorlar. Getirmezler çünkü akrabaları onlar. Bizler her şeyin bilincindeyiz”

Dönemin Başbakanı Erdoğan 2010 yılında; ”Avrupa’da gündeme gelen Ermeni tasarılarına karşılık olarak Türkiye’de Ermenistanlıları sınırdışı edebiliriz ” tehdidinde bulunmuştu. 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: