GÜNDEM

Soysuzluk Soydan mı Geliyor?

Soysuz İftira Osmanlı Soyundan Geldi! ”İsmet İnönü ülkeye dönmek isteyen Osmanlı hanedanı üyelerine ‘Bunun bir bedeli var’ diyerek mücevherlerini aldı.”


 2. Abdülhamit’in Pazarlamacı torunu Nilhan Osmanoğlu, Kurtuluş Savaşı’nın mimarlarından 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’ye iftira attı…

2. Abdülhamit’in torunu Pazarlamacı Nilhan Osmanoğlu, Fransa’da yaşayan Abdülhamit ailesiyle eski Cumhurbaşkanı İsmet İnönü arasında geçtiğini iddia ettiği bir görüşmeyi anlattı.

Nilhan Osmanoğlu; ”İsmet İnönü ülkeye dönmek isteyen Osmanlı hanedanı üyelerine ‘Bunun bir bedeli var’ diyerek mücevherlerini aldı.”

Pazarlamacı Nilhan: ”İnönü’nün Paris’te görüştüğü Abdülhamit’in eşinin mücevherlerini alıp Türkiye’ye döndüğünü ve bu mücevherleri İnönü’nün eşi Mevhibe İnönü’nün üzerinde görüldüğünü, bana söylediler.’

İftiralarına hiçbir belge sunamayan Pazarlamacı Nilhan, söz konusu görüşmenin bir mektupta geçtiğini belirtti.

HAYRİ İNÖNÜ:  “Rahmetli Demirel’in bir lafı vardı ‘İftiranın yakışanından korkacaksın’ diye. Büyükbabam İsmet İnönü de sinirlendiği zaman ‘Hadi canım sen de’ derdi”

SAVCILAR GÖREVE!
Gazeteci İsmail Saymaz: “Cumhuriyetin kurucularına hırsız deniyor ve iftira atılıyor. Siz hangi güne ‘cumhuriyet’ savcısısınız?”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
%d blogcu bunu beğendi: