GÜNDEM

AKP SEÇMENİ PARTİSİNİ TERKETMİYOR!

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

AKP SEÇMENİ KADINDAN ÇOK KONUŞULACAK ‘OY’ AÇIKLAMASI

“Bir maskeyi bile zor alıyoruz. Benim mesela bebeğim var, tane tane bez alıyorum. Bunun ötesi var mı, yok. Seçim olursa oyumu yine AKP’ye vereceğim.”

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde erken seçim ile ilgili  konuşan AKP seçmeni, sosyal medyanın gündemine oturdu. 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Yurttaş TV’ye konuşan kadın:

“Bir maskeyi bile zor alıyoruz. Benim mesela bebeğim var, tane tane bez alıyorum. Çocuğuma ucuz bez arıyorum. Bunun ötesi var mı, yok” dedikten sonra seçim olursa oyunu  AKP’ye vereceğini söylüyor.

“Ben hiç doğalgazı açmadığım halde 280 lira fatura parası ödemişim. 280 lira bir aileye çok değil mi…” diyen yurttaş “Seçim olursa hangi partiyi desteklersiniz?” sorusuna, “Tabi ki AKP’yi desteklerim. Kesinlikle Ak Parti. Yani insanları sevmeyebilirsin ama yaptıklarına bakınca dört dörtlük. En iyisi bu” yanıtını veriyor.

Halinden memnun yurttaş sosyal medyada olay oldu

Ankara’da gerçekleştirilen bir sokak röportajında ekonomideki gidişattan memnun olan bir yurttaşın, balıkçı esnafından sadece 1 tane balık alması sosyal medyada gündem oldu.

Ankara’nın Ulus semtinde Yol’tv yurttaşlara ekonomiyi sordu. İşsizlikten ve ekonomideki olumsuzluklara isyan eden balıkçının yanına sokulan bir yurttaş fiyatlardan memnun olduğunu belirterek “Allah devletimizi korusun” deyip sadece 1 tane balık alabilmesi dikkat çekti. Görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İLGİLİ HABER

Cumhuriyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top